HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
26.11.2019 Reportáž

Sedm střelců! Mladší žáci v pohledném utkání přehráli Kladno 8:3!

Na tradičně horkou půdu vyrazili v nedělním odpoledni mladší žáci, držíc sérii šesti vítězství. Tu pochopitelně chtěli prodloužit i na hřišti Rysů, mladý a šikovný soupeř ale brzy Hostíkům naznačil, že to nebudou mít snadné...

11.kolo, neděle 24.11.2019

KLA

Kladno

3:8

2:0, 1:3, 0:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 12:12 Kápička (Keller, Michek), 12:22 Keller (Kápička, Michek), 14:33 Olišar (Skála, Nestrojil), 24:41 Krutský (Keller), 25:52 Nestrojil (Skála, Režnárek), 26:40 Bezpalec (Hradil), 31:21 Nestrojil (Skála, Olišar), 35:55 Hradil .
Rozhodčí: Zíma, Zaťko . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 65 . Střely na branku: 27:33 . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:8 .

Sestava domácích

Nachtigal (Novák) - Petrášek, Podhorský, Čížek, Svoboda, Tomášek, Tomášek, Paták, Paták, Schnaubelt, Lovětinský, Mašek, Honke, Klempíř, Černý, Říha, Zamykal, Drechsler, Macháček

Sestava hostí

Coufal - Švec, Režnárek, Městka, Votava, Klein, Krutský - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Kápička, Keller, Michek, Absolon

Komentář k zápasu

Už samotný úvod ukázal, že se zápas bude hrát v dobrém tempu. Namotivované Hostíky ale už po minutě zchladil Petrášek, který se ukázkově natlačil před bránícího Městku a zavěsil. Chybného obsazení navíc posléze využil Klempíř a už po čtyřiceti vteřinách přidal druhý gól. Ani dvoubranková ztráta ale s hostivařskými výrazně neotřásla a i oni se tlačili do koncovky. Ani v tutových šancích ale nedokázali Nachtigala překonat a do kabin tak šli spokojenější domácí.

Oba divácké tábory si stále přicházeli na své a mohutně své favority podporovali. Hostivař i za nepříznivého stavu neskládala zbraně a trpělivě vyhlížela snížení. K tomu se dostala hned po úvodním vhazování ve druhé části! Keller našel před brankou nehlídaného Kápičku, pro kterého už nebyl velký problém usměrnit míček do branky. Show třetího útoku tím ale neskončilo, protože hned po deseti vteřinách přišlo vyrovnání! Kápička tentokrát střílel a Adam Keller pohotově míček dorazil za bezmocného brankáře Kladna! V euforii hrající hosté se tlačili za vedoucí brankou a brzy se ji i dočkali! Vedení na stranu Hostivaře překlopil přesnou střelou Danny Olišar. Hra se posléze vyrovnala a i domácí měli své šance, které ale Coufal likvidoval. Nestačil až na střelu Klempíře, po zmatku před brankou. Snaživí kladenští tak srovnali na 3:3 a za tohoto stavu i oba týmy vstupovaly do fáze závěrečné.

Do třetí třetiny vstoupili lépe hostivařští a brzy vrátili vedení na svoji stranu! Keller vyhrál vhazování a na pozici obránce netradičně nastupující Tadeáš Krutský, vymetl od modré všechny pavouky z rohu Novákovi branky. Ještě veseleji bylo za malou chvilku, když přidal pátou branku Pavel Nestrojil! A stále to nebylo od hostů vše! Hradil za další minutu vystřelil z pravého kruhu a jeho vyraženou střelu pohotově dorazil Bezpalec, který se tak stal v utkání už šestým střelcem v dresu Hostivaře. Jediným dvougólovým pak byl Nestrojil, který ve dvaatřicáté minutě navyšoval už na 7:3! Povedenou závěrečnou část pak v posledních vteřinách zpečetil Filip Hradil, který po akci za brankou vyjel až do střelecké pozice a backhandem zavěsil.

Mladší žáci Hostivaře tak v oboustranně pohledném a bojovném utkání přehráli mladý tým Kladna 8:3, když o své výhře rozhodli především v závěrečné periodě, ve které vstřelili pět branek. Na výhře se podílelo hned sedm úspěšných střelců!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Co do týmového výkonu jsme odehráli na podzim naše nejlepší utkání, ve kterém hrál důležitou roli i výborně hrající a bojující tým soupeře. Hrálo se ve výborné atmosféře a na poměry mladších žáků v dobrém nasazení. Vysoké úrovni pomohli i rozhodčí, kteří do zápasu výrazněji nezasahovali. Naši kluci nás mile potěšili už při přípravě na zápas. Soustředili se výhradně na svůj výkon a trpělivě a s pokorou čekali na šance, které vedli k vyrovnání nepříznivého stavu a posléze i k jeho otočení. Důležitý byl fakt, že jsme tentokrát poskládali tři vyrovnané útoky. Těší nás i to, že se střelecky prosadilo hned sedm kluků.

Redakce

 
 

V dalším vyrovnaném duelu mladší žáci těsně přehráli Liberec!

3.6.2020

Ve skvělém žákovském duelu nestačila Hostivař těsně na Most!

3.6.2020

Starší žáci opět s výhrou! Tentokrát proti Kovu!

2.6.2020

Srovnání stavu v poslední minutě nestačilo! B tým podlehl v prodloužení!

1.6.2020

Partneři klubu