HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.02.2020 Reportáž

Ani junioři v přípravě na Plzeň vyzrát nedokázali!

Stejně jako dorost, i hostivařská juniorka se o víkendu vydala do Plzně, k přípravnému duelu s místními Mečouny. Ti udávali od prvních minut tempo zápasu a dokráčeli k jasnému vítězství 8:2!

příp., neděle 9.2.2020

PLZ

HBC Plzeň

8:2

1:0, 5:1, 2:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: Sedláček (Kucharčík, Šťastný), D.Vaniš .
Rozhodčí: . Vyloučení: 5:9 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 30:12 . Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1, 8:2 .

Sestava domácích

Sestava hostí

Skalický (Paleček) - Vaniš D., Sedláček, Kučera, Fic, Svoboda - Kucharčík, Zyta, Mareš, Vosátka, Mašek, Waltr, Trávníček, Jirsák, Maťocha, Sousedík, Hroch, Šťastný

Komentář k zápasu

Domácí tým šel do vedení už v první třetině, když si plzeňský útočník došel důrazně pro dorážku a Skalického překonal. Mečouni byli aktivnější i nadále, většina dalekonosných střel ale brankáře Pražanů příliš neohrožovala.

Úvod druhé části se nesl spíše ve florbalovém duchu a zvláště obránce Vaniš se podivoval nad svým vyloučením tak, že vyfasoval ještě desetiminutový osobní trest. Domácí během pár minut odskočili na rozdíl tří branek a v polovině utkání přepustil Skalický své místo v brance Palečkovi. Ten nešťastně inkasoval už záhy a ještě v prostředním dějství nestačil na další dva projektily, po čistě prohraných vhazováních v obranném pásmu. V závěru třetiny korigoval obránce Ota Sedláček, přesilovkovou bombou od modré čáry.

Žádné další drama se ale rozhodně nekonalo! Domácí hráli prim a hostivařským příliš šancí nedávali. Brzy naopak navýšili na rozdíl sedmi branek! V úplném závěru se ještě prosadil i Daniel Vaniš, který dal utkání definitivní podobu. Hostivař v přípravném utkání podlehla dobře připravené Plzni 2:8!

Ohlasy po utkání

Adam Šťastný (útočník HBC Hostivař) - Zápas byl v první třetině vyrovnaný a stejně jako den předtím v dorosteneckém zápase, byla Plzeň rychlejší a dobře takticky a fyzicky připravená. Bohužel pro nás jsme byli často vylučování a Plzeň přesilovky dokázala využít a zbytek zápasu už si pohlídala. Rádi jsme si zahráli a ukázali jsme si, že na jarní soutěžní část budeme muset pořádně přidat, abychom se udrželi ve vrchní části tabulky a určitě máme dál na čem pracovat.

Redakce

 
 

„Motivuje mne nominace na Světový pohár", říká odhodlaně dorostenec Petr Lehner!

3.8.2020

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

31.7.2020

Mladší žáci B - „Nová sezóna přináší pro každého z nás novou výzvu", říká trenér Jiří Vaniš!

29.7.2020

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

27.7.2020

Partneři klubu