17.12.2020 Reportáž

Přestřelka v Berouně! Dorost přehrál v přípravě Kelty!

Dorostence čekal další z přípravných prosincových duelů v Berouně, kde se s Kelty utkali v utkání hraném na 4x 15 minut. V přestřelce se nakonec radovali hostivařští, kteří zvítězili 13:9!

příp., neděle 13.12.2020

KEL

Kelti 2008

9:13

2:1, 1:5, 1:4, 4:3

Branky a nahrávky: 9:05 Houška, 21:18 Šťastný, 24:55 Ferfecki, 25:53 Zámečník (Vodehnal), 26:51 Šťastný (Lehner, Ilušák), 27:12 Lehner (Šťastný), 30:19 Maali (Šťastný), 38:50 Malysz (Vodehnal), 40:41 Lehner (Šťastný), 42:18 Šťastný (Lehner), 46:44 Ferfecki (Smetana), 52:35 Maali (Šťastný), 59:39 Ferfecki (Šťastný) .
Rozhodčí: Patzenhauer, Günther . Vyloučení: 2:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 53:50 .

Kupec (Valenta) - Rosický, Kadlčík, Janošek, Havel, Stolejda, Frolík, Kupec, Váca, Darebný, Chromek, Pangerlová, Horel, Bertoš, Štramarová, Endrle, Šlechta, Krbec

Drahoš (Keprt) - Zámečník, Ilušák, Vodehnal, Houška - Šťastný, Lehner, Maali, Malysz, Ferfecki, Prager, Smetana, Vrzák, Munk

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Zápas hraný na čtyři čtvrtiny jsme dvakrát ovládli my a dvakrát soupeř. I když výsledek spíše připomíná stav házené než hokejbalu, utkání splnilo účel. Škoda, že díky vládním opatřením nemohla být odehraná odveta v našem novém areálu.