19.04.2016 Reportáž

Pár minut a bylo rozhodnuto! Mladší žáci přehráli Hýskov!

Pár minut a bylo po utkání! Marek Hroch předvedl v úvodu střelecký koncert a Hostivař i s přispěním Malysze a Ferfeckiho vedla 4:0!

16.kolo, neděle 17.4.2016

6:1

4:0, 1:0, 1:1

HYS

Coyotes Hýskov

Branky a nahrávky: 0:32 Hroch (Bartoš), 2:55 Hroch (Bartoš), 5:24 Malysz (Ferfecki), 7:38 Ferfecki, 14:03 Malysz (Ferfecki, Stoulil), 33:01 Bartoš (Hroch) .
Rozhodčí: Laczko, Havel . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 42:18 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1 .

F.Janšta (Keprt) - Zámečník, Štoural, Houška, Sucharda - Hroch, Bartoš, Janšta, Stoulil, Frey, Ferfecki, Malysz

Kupec - Švec, Maršoun, Bureš, Frolík - Ksandr, Kučera, Kupec, Slabý, Vágner, Švec

Hned v úvodu utkání úřadovalo duo Hroch/Bartoš a už v čase 0:32 se zavlnila sít Hýskovského brankáře poprvé. Stačila chvilka a Marek Hroch se po přihrávce Bartoše radoval podruhé. Gólové choutky motivovaly i další dvojici hráčů a v šesté minutě zvyšoval už na 3:0 Marek Malysz, po nahrávce Ferfeckiho, který se za další dvě minuty zapsal také mezi střelce! Stav 4:0 po osmi minutách hostivařské řady uklidnil.

V úvodu druhé třetiny, po akci rozjeté Stoulilem a po další přihrávce Ferfeckiho, zvedal znovu ruce nad hlavu Malysz, tentokrát v oslavném gestu pátého gólu.

Začátek třetí třetiny patřil hostům z Hýskova a v té době jen lehce korigovali stav na 5:1. Konec třetí, závěrečné fáze, patřil ale Hostikům a gólově úspěšné duo z úvodu klání si stylem "Já na bráchu, brácha na mě" otočilo role a po přihrávce Hrocha navýšil na konečných 6:1 René Bartoš.

Tomáš Grepl (trenér týmu) - "Zápas jsme odehráli oproti očekávání poměrně hladce. I přes absenci některých hráčů jsme soupeře přehráli a přestříleli. Obrana, krom Štourala, byla složena z přípravkářů a počínali si dobře. Co přes obranu prošlo, to pochytili gólmani Janšta a Keprt. Do útočných formací zapadli i nováček Frey a další z přípravkářů Stoulil. Soupeř kupodivu nevyužil v zápase svou výškovou převahu. Chybky jsme dělali, ale soupeř jich dělal víc a tomu odpovídá i závěrečný výsledek."

Tibor Zámečník

2.5.2024

2.5.2024

1.5.2024

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!