HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.11.2019 Reportáž

Paleček s nulou! Junioři přehráli Dobřany a stoupají tabulkou!

Druhým víkendovým soupeřem byl pro juniory Hostivaře tým Dobřan, který se dosud bez jediného bodu nachází v samotném suterénu tabulky. Jeho nedělní výkon tomu ale určitě neodpovídal!

11.kolo, neděle 10.11.2019

HOS

Hostivař

4:0

2:0, 1:0, 1:0

DOB

Dobřany

Branky a nahrávky: 0:20 Kucharčík (Bůžek), 12:41 Kucharčík, 18:33 Maťocha (D.Vaniš, Sedláček), 44:33 Vosátka .
Rozhodčí: Bačo, Pečený . Vyloučení: 3:4 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 19 . Střely na branku: 23:13 . Průběh utkání: 4:0 .

Sestava domácích

Paleček (Skalický) - Kučera, Svoboda, Fic, Vaniš, Sedláček - Bůžek, Kucharčík, Mazura, Vosátka, Mašek, Mareš, Waltr, Maťocha, Sousedík, Trávníček

Sestava hostí

Hrubý (Haváček) - Jánský, Duchek, Čech, Kaňák, Duchek, Neumaier, Hrubý, Škrlant, Fanšule, Gawenda, Brtník, Malotín

Komentář k zápasu

Pravda, Hostivař šla do vedení už ve dvacáté vteřině, když svou akci dotáhl k úspěchu Samuel Kucharčík. I hosté ale dokázali hrozit a v páté minutě dokonce mohli vyrovnat, proti byl ale Paleček, který pohotově zakročil. Domácí nakonec přidali druhý gól a byl to opět Kucharčík, který si zpoza brány vytáhl efektivně míček až před branku, kde nemilosrdně zakončil.

Hosté z Dobřan ale ani tak neskládali zbraně a snaživou hrou se v mnohém dokázali domácím vyrovnat. Hostivař ale ještě více uklidnil třetí gól, kterého po nepřehledné situaci dosáhl Maťocha.

Další minuty už patřili spíše brankářům a obranám, diváci už tak viděli pouze jedinou trefu z hole oslavence Josefa Vosátky, který tak noblesně oslavil své osmnácté narozeniny. Hostivař tak přehrála snaživý tým Dobřan 4:0 a v tabulce se vysunula již do první čtyřky! Brankář Jiří Paleček se mohl radovat z prvního čistého konta v hostivařském dresu!

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (HBC Hostivař) - V utkání jsme měli od začátku herní převahu a trpělivě jsme si budovali náš náskok. Dobřany ale nic nevzdávali a diváci nakonec viděli vcelku pohledný zápas. O víkendu jsme dvakrát vyhráli, za což jsme samozřejmě rádi. Do konce podzimu nás čekají tři těžké výjezdy, na které se musíme dobře nachystat.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu