HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.03.2020 Reportáž

Nuda v Praze! Dorost vyzrál i na Ježky, Keprt opět s nulou!

Ke druhému ligovému duelu jara dorazili za dorostenci Hostivaře Ježci z Heřmanova Městce. Soupeř se musel obejít například bez svého nejproduktivnějšího hráče Vohralíka, Hostivaři zase v neděli chyběla hned polovina obránců.

12.kolo, neděle 8.3.2020

HOS

Hostivař

5:0

2:0, 1:0, 2:0

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

Branky a nahrávky: 5:13 Svoboda (Ferfecki), 8:52 Ferfecki (Malysz, Hroch), 22:54 Prager (Malysz, Hroch), 36:29 Šťastný (Hroch), 43:01 Vodehnal .
Rozhodčí: Danylec, Gráca . Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 36:14 . Průběh utkání: 5:0 .

Sestava domácích

Keprt (Drahoš) - Hnyk Š., Vodehnal, Svoboda, Prager - Grepl, Šťastný, Chramosta, Malysz, Hroch, Ferfecki, Štoural, Kaiser, Hnyk M., Gubala

Sestava hostí

Páv - Holý, Daníček, Jožák, Musílek, Kozel, Pilař, Šmíd, Zlesák, Sedlák, Hasík

Komentář k zápasu

Už příprava obou týmů před utkáním byla značně rozdílná, na hřišti se ale oslabený soupeř snažil podávat maximum a houževnatou hrou znepříjemňoval domácím útočné choutky, přičemž v prvních minutách dokonce z ojedinělé šance nastřelil břevno Keprtovi branky! Přesto se do vedení dostala Hostivař a byl to Kryštof Svoboda, jehož střela od modré doplachtila v šesté minutě až za záda Páva. Za necelé čtyři minuty pak našel Malysz dobře postaveného Ferfeckiho, který bombou bez přípravy zvýšil na rozdíl dvou branek. Hluchá pasáž přinesla v dalším pokračování první přesilové hry na obou stranách, gól ani jiné pozdvižení ale nikoliv.

Na třetí branku Hostivaře si tak poněkud unudění diváci museli počkat do poloviny zápasu, kdy se před brankou dobře zorientoval starší žák Jonáš Prager a mohl se tak radovat ze své první trefy v dorostenecké kategorii. Ani další početní výhody se ani jednomu z týmů zužitkovat nepodařilo a do třetí části tak vstupovali domácí s tříbrankovým vedením.

I Ježci několikrát vystrčili drápky, vychladlý Keprt ale neinkasoval. V dresu Hostivař se naopak presentoval úspěšně dotaženým brejkem Adam Šťastný a v závěru se prosadil opakovanou střelou i jeho jmenovec, Adam Vodehnal, pro něhož to byl první ligový gól v hokejbalové kariéře.

Hostivař tak ulovila v nepříliš záživném duelu tři body a Tomáš Keprt se tak opět po týdnu mohl těšit z dalšího čistého konta.

Ohlasy po utkání

Štěpán Ferfecki (útočník HBC Hostivař) - Od začátku jsme byli aktivnější než soupeř a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Když už přes nás něco proniklo, zasáhl jistě Tomáš Keprt. Přišlo mi, že jsme dnes přesněji přihrávali, každopádně pořád máme dost trestů.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu