HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.09.2021 Reportáž

Neurazilo ani nenadchlo! Dorost ale vstoupil do sezóny vítězně!

Nad Palmovkou se setmělo a hodinu před utkáním plast zdejšího hřiště zkropil déšť! S příchodem hráčů na rozcvičku se ale na oblohu vrátilo sluníčko a diváci mohli očekávat napínavý boj dvou tradičních pražských týmů v kategorii dorostu!

1.kolo, neděle 12.9.2021

KOV

Kovo Praha

1:3

0:0, 1:3, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 17:22 Maali (Smetana), 20:46 Hnyk (Munk), 26:42 Lehner (Houška, Zámečník) .
Rozhodčí: Žák, Kasner . Vyloučení: 4:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 20:45 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3 .

Sestava domácích

Ježek - Číž, Dastych, Pešta, Petrášková, Tichý - Brůža, Kantoříková, Linhart, Malák, Pelánek, Veselý

Sestava hostí

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Houška, Mikšovský, Munk, Zámečník - Halíř, Hnyk, Jirát, Lehner, Prager, Maali, Smetana, Stoulil, Tytyuk

Komentář k zápasu

Soupeřem byl Hostivaři celek TJ Kovo Praha A, v brance s Davidem Ježkem! Právě on se ukázal jako největší překážkou v cestě za přesvědčivou výhrou, když v duelu zastavil celkem dvaačtyřicet hostivařských pokusů.

Domácí tým z Palmovky byl v první třetině prakticky neškodný, díky bezchybnému strážci svatyně ale držel bezbrankovou remízu. Obrázek hry se příliš neměnil ani ve druhém dějství a hráči Hostivaře stále obléhali branku Kova. Skóre otevřel až jednadvacátou střelou hostí Tomáš Maali, který si našel před brankou vyražený a nikým nehlídaný míček a zasunul ho do branky. Za více než tři minuty bylo ještě veseleji, když se z úhlu vysunul až do zakončení Matěj Hnyk a dlouhou kličkou na Ježka vyzrál. Brankář Hostivaře, Marek Drahoš, do té doby spíše sledoval utkání skrze celé hřiště, o to překvapenější pak ale byl, když se před brankou zjevil nikým nehlídaný Pešta, který nadvakrát usměrnil míček do branky. Domácí tým snížil, byla to ale i nadále Hostivař, která hrozila! V přesilovce se pak s ničím nemazal Petr Lehner, v úhlu napřáhl a našel skulinku v Ježkově výstroji, 3:1!

Tempo uvadalo a zvláště hostující diváctvo chvilkami natahovalo tváře do zívání. Hra se ve třetí periodě vyrovnala a i soupeř si zvláště v posledních minutách vytvořil šance ke skórování, žádná se ale neujala a dorost Hostivaře tak v prvním ligovém utkání nové sezóny zvítězila 3:1!

Redakce

 
 

Vzdor Tygrů ukončili mladší žáci ve třetí třetině a Boleslav přehráli!

20.10.2021

Mladší žáci deklasovali začínající Kovo! Trefilo se deset střelců!

20.10.2021

Junioři dostali v Třinci desítku a počítají další raněné!

19.10.2021

Rezerva padla s Kovem! Rozhodla závěrečná část!

18.10.2021

Partneři klubu