HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.05.2022 Reportáž

Starší žáci rozhodli o vítězství nad Rebely v prostředním dějství!

Hned po týdnu přivítali hostivařští starší žáci v odvetě tým Rebelů! Ti se v utkání brzy ujali dvoubrankového vedení a Hostivař se tak dostala do úzkých. Ještě v desáté minutě ale pohotově vystřelil Nestrojil a snížil.

18.kolo, sobota 7.5.2022

HOS

Hostivař

7:5

1:2, 4:0, 2:3

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 9:46 Nestrojil (Svoboda), 20:11 Hradil (Michek), 20:24 Votava (Hradil, Režnárek), 21:36 Bár (Michek), 28:53 Nestrojil (Bár, Švec), 30:51 Michek (Hradil, Votava), 39:42 Michek (Hradil) .
Rozhodčí: Vosmik, Kavalír . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 35 . Střely na branku: 45:27

Sestava domácích

Soukup (od 25.Exner) - Švec, Městka, Režnárek, Votava, Klein, Hrodek - Bár, Nestrojil, Svoboda, Skála, Hradil, Michek, Langer, Zábrodský, Absolon

Sestava hostí

Slavík - Choc, Kaňka, Malý, Maxima, Váša, Adam, Baloun, Brůža, Dědková, Grof, Kalaš, Koch, Matějková, Ryboš, Trajer

Komentář k zápasu

Hostivař se nastartovala k obratu v úvodu prostředního dějství při hře 4 na 4, k vyrovnání dospěla ale až v jednadvacáté minutě, kdy přesně zamířil Hradil. Jeho spoluhráč z lajny, obránce Adam Votava, pak měl prsty v další trefě, která znamenala obrat! Domácí tým v té době předváděl svou nejlepší pasáž utkání a zhruba po minutě přidal čtvrtý gól z hole Jakuba Bára. V závěru třetiny navíc přidal pátý zásah Nestrojil a hostivařští vedli o tři góly.

O tom, že ale zbytek utkání nebude jednoduchý, se mluvilo už o přestávce v šatně! Michek sice ve vlastním oslabení po souhře s Hradilem zvýšil na 6:2, chyb na domácí straně ale přibývalo a Grof opět snížil. Ve čtyřicáté minutě navíc zadělal na malé drama čtvrtým gólem Rebelů Brůža, s odpovědí ale opět přispěchal produktivní druhý útok a byl to znovu Hradil, který nabíjel v přečíslení Michkovi, jenž přesnou střelou vymetl všechny pavouky ze Slavíkovi svatyně. Brůža sice bleskurychle znovu snížil, závěr už si ale domácí tým zkušeně pohlídal a ačkoliv v utkání nakupil řadu chyb zvláště v obranných řadách, získal tři body po výhře 7:5!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - V utkání jsme se dopouštěli hromady chyb v defenzivě a soupeři tak dopřávali dostatek slibných šancí. Každopádně ani za stavu 0:2 jsme si nepřipouštěli ztrátu bodů, což je třeba ocenit. Rozhodla povedená pasáž ve druhé třetině, kde nás nastartovala hra ve čtyřech hráčích na obou stranách.

Redakce

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu