24.10.2022 Reportáž

Mladší žáci porazili Most! Kvasnička s hattrickem!

Ihned po vítězném zápase proti domácím Fretkám se mladší žáci utkali s mladým a ne příliš početným týmem Mostu.

RE4, neděle 23.10.2022

7:2

1:0, 3:0, 3:2

MST

Most

Branky a nahrávky: 07:53 Kvasnička (Coufal), 10:20 Kvasnička (Kocmánek), 10:38 Coufal (Kvasnička), 13:47 Kvasnička (Coufal), 21:43 Poláček (Kolář), 24:22 Jeřábek (Mellen), 26:48 Coufal (Da.Zimarev) .
Rozhodčí: Mihálová, Synek . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 28:12 . Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2 .

Slavík - Janšta, Da.Zimarev, Dvořáková, Janičko, Kašpar, De.Zimarev - Kvasnička, Coufal, Kocmánek, Jeřábek, Mellen, Holý, Poláček, Dlouhý, Veselý, Kolář

Uher - Blažek, Fycýková, Houška, Klíma - Ferenc, Mrnka, Prošek, Sušická, Švarc, Vopat

Hostivař na soupeře od začátku vlétla, nicméně většina šancí zůstávala nevyužitá a činil se také brankář hostů. Byl to až Kvasnička, který se na konci osmé minuty poprvé trefil po vyhrané buly Coufala. Hra pokračovala v podobném rázu i ve druhé třetině s tím rozdílem, že Hostivař začala být výrazně produktivnější. A byl to první útok, který během pouhých 2 střídání třikrát rozvlnil síť Mostu. Postupně se trefili, Kvasnička, Coufal a opět Kvasnička, který tak dokonal svůj hattrick. V dalším průběhu zápasu dostali více prostoru hráči druhé a třetí lajny a postupně se, svým prvním soutěžním gólem v kariéře, trefil Poláček a po něm také Jeřábek. Za stavu 6:0 však utekl obráncům Hostivaře šikovný Mrnka a poprvé snížil. Na rozdíl šesti gólů vzápětí zvýšil Coufal po přesném pasu obránce Dana Zimareva. Poslední slovo však měl opět Mrnka, který snížil na konečných 7:2 pro Hostivař. Mladší žáci tak nadále drží regionální neporazitelnost, kterou budou hájit 6.listopadu v Mostě, kde se opět střetnou s týmem Mostu a také s Tygry Mladá Boleslav.

Celý zápas jsme měli pevně v rukách a o vítězi nebylo pochyb. V první třetině jsme trochu bojovali s produktivitou, která se však od druhé třetiny výrazně zlepšila. Hodně jsme však opět prohrávali souboje v okolí modré čáry a oba góly v naší síti velmi přípomínaly branky, které nám vstřelily Fretky. Zaměříme se na to v tréninku, ať jsme co nejlépe připraveni na kvalifikační turnaje.