HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.11.2019 Reportáž

Mladší žáci opět s nulou! Proti Kovu udeřili dvanáctkrát!

Dalším soupeřem mladších žáků bylo pražské Kovo, které se mohlo z úvodu sezóny chlubit bilancí tří výher. Hostivař se ale v posledním období výrazně zvedá, o čemž chtěla přesvědčit i v tomto sobotním utkání.

7.kolo, sobota 2.11.2019

KOV

Kovo Praha

0:12

0:5, 0:2, 0:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:43 Nestrojil (Skála, Městka), 1:34 Bezpalec (Svoboda), 4:55 Hradil (Bezpalec, Městka), 8:33 Hradil (Režnárek), 11:08 Bezpalec (Hradil, Městka), 13:24 Hradil (Městka), 23:52 Skála (Švec, Nestrojil), 24:41 Bezpalec (Svoboda, Městka), 25:36 Krutský (Švec), 28:17 Hradil (Krutský), 31:18 Švec (Nestrojil), 32:02 Bezpalec .
Rozhodčí: Dubovský, Šedina . Vyloučení: 4:0 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 17:39 . Průběh utkání: 0:12 .

Sestava domácích

Mazánek - Malá, Kotyrová, Nováková, Zábrodský, Tesař, Škoda, Košan, Langer, Heime, Bár

Sestava hostí

Coufal - Švec, Režnárek, Votava, Městka - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Absolon, Krutský, Brdek, Nováček

Komentář k zápasu

A dařilo se... Už v první minutě se prosadil Nestrojil, na něhož po chvilce navázal Bezpalec. Hostivařští byli s míčkem výrazně sebevědomější a zvláště druhý útok úřadoval i v dalších minutách. Po dvou přesných střelách Hradila a dalším zásahu Bezpalce vedla Hostivař po první části už 5:0!

A stejný obrázek byl k vidění i v dalším pokračování. Hradil brzy dokonal hattrick a ačkoliv poté přišlo gólově hluchých deset minut, ještě jedna trefa z hole bíložlutého hráče padla! Skála hned po vhazování v útočném pásmu napřáhl a zvýšil na 7:0!

Úvod třetí části patřil dalšímu střelci hattricku a byl to Bezpalec, který zvedal ruce k nebesům. Necelou minutu po něm přidal další gól Tadeáš Krutský a ve vzduchu visela otázka, kdo bude střelcem branky desáté. Byl jím nakonec Filip Hradil, kterého vybídl ke skórování do prázdné branky Krutský. V závěru se dokázal přesnou střelou prosadit i obránce Patrik Švec a poslední slovo měl v utkání Bezpalec, který v utkání, stejně jako jeho spoluhráč z útoku, Filip Hradil, vstřelil čtyři branky.

Brankář Ondřej Coufal se tak spolu s týmem mohl radovat z další vysoké výhry, ale i další vychytané nuly, která jeho neprůstřelnost natáhla na málo vídaných 130 minut.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Platí, že se nadále viditelně zlepšujeme a i toto utkání toho bylo důkazem. Zlepšuje se i naše střelba, při které konečně zvedáme hlavu a míříme.

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu