03.11.2019 Reportáž

Mladší žáci opět s nulou! Proti Kovu udeřili dvanáctkrát!

Dalším soupeřem mladších žáků bylo pražské Kovo, které se mohlo z úvodu sezóny chlubit bilancí tří výher. Hostivař se ale v posledním období výrazně zvedá, o čemž chtěla přesvědčit i v tomto sobotním utkání.

7.kolo, sobota 2.11.2019

KOV

Kovo Praha

0:12

0:5, 0:2, 0:5

Branky a nahrávky: 0:43 Nestrojil (Skála, Městka), 1:34 Bezpalec (Svoboda), 4:55 Hradil (Bezpalec, Městka), 8:33 Hradil (Režnárek), 11:08 Bezpalec (Hradil, Městka), 13:24 Hradil (Městka), 23:52 Skála (Švec, Nestrojil), 24:41 Bezpalec (Svoboda, Městka), 25:36 Krutský (Švec), 28:17 Hradil (Krutský), 31:18 Švec (Nestrojil), 32:02 Bezpalec .
Rozhodčí: Dubovský, Šedina . Vyloučení: 4:0 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 17:39 . Průběh utkání: 0:12 .

Mazánek - Malá, Kotyrová, Nováková, Zábrodský, Tesař, Škoda, Košan, Langer, Heime, Bár

Coufal - Švec, Režnárek, Votava, Městka - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Absolon, Krutský, Brdek, Nováček

A dařilo se... Už v první minutě se prosadil Nestrojil, na něhož po chvilce navázal Bezpalec. Hostivařští byli s míčkem výrazně sebevědomější a zvláště druhý útok úřadoval i v dalších minutách. Po dvou přesných střelách Hradila a dalším zásahu Bezpalce vedla Hostivař po první části už 5:0!

A stejný obrázek byl k vidění i v dalším pokračování. Hradil brzy dokonal hattrick a ačkoliv poté přišlo gólově hluchých deset minut, ještě jedna trefa z hole bíložlutého hráče padla! Skála hned po vhazování v útočném pásmu napřáhl a zvýšil na 7:0!

Úvod třetí části patřil dalšímu střelci hattricku a byl to Bezpalec, který zvedal ruce k nebesům. Necelou minutu po něm přidal další gól Tadeáš Krutský a ve vzduchu visela otázka, kdo bude střelcem branky desáté. Byl jím nakonec Filip Hradil, kterého vybídl ke skórování do prázdné branky Krutský. V závěru se dokázal přesnou střelou prosadit i obránce Patrik Švec a poslední slovo měl v utkání Bezpalec, který v utkání, stejně jako jeho spoluhráč z útoku, Filip Hradil, vstřelil čtyři branky.

Brankář Ondřej Coufal se tak spolu s týmem mohl radovat z další vysoké výhry, ale i další vychytané nuly, která jeho neprůstřelnost natáhla na málo vídaných 130 minut.

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Platí, že se nadále viditelně zlepšujeme a i toto utkání toho bylo důkazem. Zlepšuje se i naše střelba, při které konečně zvedáme hlavu a míříme.