HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.11.2021 Reportáž

Mladší žáci nedovolili Plzni gól! Zvítězili 3:0!

Obvyklé regionální soupeře doplnila tentokrát výprava Mečounů z Plzně a mladší žáci Hostivaře tak dostali šanci poměřit síly s dalším z kvalitních soupeřů. Stejně jako hostivařští, tak také plzeňští trenéři počítali řadu omluvenek a do prahy dorazilo méně početné mužstvo.

10.kolo, neděle 7.11.2021

HOS

Hostivař

3:0

1:0, 1:0, 1:0

PLZ

HBC Plzeň

Branky a nahrávky: 3:51 Vaniš (Havlík), 16:01 Kvasnička (Havlík), 27:18 Otras (Havlík) .
Rozhodčí: Skramužský . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 30:13 . Průběh utkání: 3:0 .

Sestava domácích

Menzel - Hnyk, Martinec, Němec, Vaniš - Bajkai, Coufal, Havlík, Holý, Kvasnička, Otras, Vysoký

Sestava hostí

März - Obr, Šampalík, Sinkule, Vitkovič, Blabol, Brázda, Dubský, Navrátil, Ptáčník, Šplíchal

Komentář k zápasu

Od začátku se hrálo ve slušném tempu a obě mužstva se snažila o kombinační hru. S převládajícím časem ale získávala převahu Hostivař a na branku plzeňských se valila jedna nebezpečná akce za druhou. Hostivařští se ale dlouho nedokázali prosadit. Střeleckou nemohoucnost protrhl svým průnikem a střelou švihem Vaniš, když ho na zteč vyslal Havlík. Plzenští občas zahrozili, ale byli to spíše hráči Hostivaře, kteří bušili do zavřených plzeňských vrat.

Od druhé třetiny začalo tempo hry znatelně opadat a tím se občas dostala ke slovu i stará známá holomajzna. Z té vybředla až povedená individuální akce Kvasničky, který se po přistrčení od Havlíka dostal od mantinelu až před plzeňskou branku a vymetl horní roh na přední tyči. Brankář Menzel na druhé straně tolik práce neměl a všechny ojedinělé pokusy Mečounů v poklidu pokryl.

Třetí třetina pokračovala v podobném duchu, jako ta první. Hostivařští nepřipustili žádnou dramatickou zápletku a po akci Havlíka se zakončujícím Otrasem stvrdili svoje vítězství na konečných 3-0. Brankář Menzel se tak mohl radovat z vychytané nuly a s ním samozřejmě i celé mužstvo.

Ohlasy po utkání

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Další solidně odehraný zápas s dobrým soupeřem a tedy dobrá příprava na první kvalifikační turnaj, který nás čeká 17.11. na Palmovce. Soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali a o vyšší výhru nás připravila pouze poněkud nepřesná muška.

redakce

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu