04.10.2020 Reportáž

Mladší žáci A vyloupili Boleslav! Tygrům nasázeli osmičku!

V neděli 4.10. vyrazil starší tým mladších žáků v okleštěné sestavě do Mladé Boleslavi naladit se po poslední prohře v Čimicích zpět na vítěznou vlnu.

4.kolo, neděle 4.10.2020

MBL

Mladá Boleslav

2:8

2:4, 0:0, 0:4

Branky a nahrávky: 1:54 Hradil (Bezpalec, Klein), 4:09 Keller, 6:29 Michek (Bezpalec, Hradil), 10:11 Keller (Skyba), 25:13 Hradil (Michek, Bezpalec), 26:39 Michek (Hradil, Bezpalec), 28:05 Skála (Keller), 28:35 Bezpalec (Michek) .
Rozhodčí: Kettner . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 11:39 .

Fukárek - Šolc, Janda, Jandová, Jirásko, Tyrychta, Vlk, Halamíček, Bote, Součková, Karabec, Landsinger, Chytla, Souček, Pletka, Mansfeld, Šindelářová

Coufal (od 19.Kotík) - Votava, Klein, Skyba, Hnyk - Michek, Bezpalec, Hradil, Skála, Keller, Kápička

Začátek zápasu se hostivařským úplně nevydařil, když soupeř dokázal hned v první minutě skórovat po zmatku v naší obraně. Za necelou minutu však bylo srovnáno zásluhou Filipa Hradila. O necelé tři minuty později šla Hostivař do vedení zásluhou Adama Kellera. Vyrovnáno bylo o chvíli později velmi sporným gólem. Tento gól však hostivařské zdravě naštval a ani ne za 20 vteřin Hostivař opět vedla. Trefil se kapitán Adam Michek. Od této chvíle převaha hostivařských rostla a ještě do první přestávky navýšil Adam Keller svým druhým gólem v utkání na dvoubrankový rozdíl. Druhá třetina i přes jasnou převahu Hostivaře skončila bez branek, a to především díky výbornému Fukárkovi v brance domácích. V poslední třetině už se hrálo převážně na polovině domácích, kteří hrozili pouze ojedinělými rychlými kontry. A byli to Hradil, Michek, Skála a Bezpalec, kteří čtyřmi góly během necelých čtyř minut dali výsledku definitivní podobu. Standa Bezpalec odehrál vynikající zápas, když měl prsty hned v pěti gólech Hostivaře.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Odehráli jsme velmi povedený zápas, především směrem dopředu. V zakončení by to však chtělo trochu více klidu, podobně špatná produktivita by se nám ve vyrovnanějších zápasech nemusela vyplatit. Jsem rád, že se kluci nenechali rozhodit ani rychlým gólem soupeře, ani velmi sporným vyrovnávacím gólem.

A týmu o víkendu odstartuje Extraligové Play-off! Ve čtvrtfinále narazí na houževnatou Karvinou!