HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.01.2020 Reportáž

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

Už v úvodu druhého týdne zimní přípravy se mladší žáci postavili v přípravném duelu proseckým Krtkům a stejně jako v prosincovém ligovém duelu, i tentokrát byli úspěšnější, než méně zkušený soupeř...

příp., pondělí 13.1.2020

HOS

Hostivař

9:2

2:0, 2:0, 2:2, 3:0

PRO

Prosek Moles

Branky a nahrávky: Bezpalec (Hradil), Bezpalec (Michek), Skála (Režnárek, Bezpalec), Nestrojil (Bár, Klein), Švec (Hradil), Režnárek (Kápička), Kápička (Svoboda), Bár (Brdek), Nestrojil (Bár, Režnárek) .
Rozhodčí: Novák . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 45:11 . Průběh utkání: 4:0, 4:2, 9:2 .

Sestava domácích

Kadlec (Soukup) - Švec, Režnárek, Klein, Nováček - Skála, Bezpalec, Hradil, Bár, Brdek, Nestrojil, Michek, Svoboda, Kápička

Sestava hostí

Kotík - Janich, Hrodek, Čejka, Hyška L. - Jánošík, Rubín, Volman, Hyška J., Kapko, Postler, Neužil, Kapko L., Hulo

Komentář k zápasu

Do utkání vstoupila mnohem lépe Hostivař a už v první minutě vedla, když Hradil nejdříve orazítkoval horní tyč za Kotíkem a Bezpalec dorazil nekrytý míček do branky. Stejný střelec brzy zvýšil na 2:0 a mohlo se zdát, že bude utkání pro Prosek zavánět debaklem. V dalších minutách se ale defenziva hostí z Prahy 9 výrazně zlepšila a brankář Kotík už další míček v první části nepropustil.

Hostivař se dlouho nemohla prosadit ani ve druhé dvanáctiminutovce, nakonec se ale přeci jen z dalších gólů radovala. Na 3:0 zvýšil z odražené střely od mantinelu Skála a na 4:0 upravil Nestrojil.

Hosté po zlepšeném výkonu korigovali a po několika minutách ve třetí části byl stav 2:4! Záhy ale přidal pátý gól Švec, na kterého navázal kolega z obranné dvojice, Šimon Režnárek!

A i poslední čtvrtina duelu patřila hostivařským! Na konečných 9:2 upravili postupně Kápička, Bár a Nestrojil.

Redakce

 
 

Muži přivezli z Vrťas Cupu prvenství! Ondřej Kubeš nejlepším obráncem turnaje!

18.2.2020

Minipřípravka na turnaji v Kralupech porážku nepoznala!

14.2.2020

Přípravka se současně vydala do Kralup a Plzně!

12.2.2020

Ani junioři v přípravě na Plzeň vyzrát nedokázali!

9.2.2020

Partneři klubu