16.05.2016 Reportáž

Konec nadějím! Z postupu se raduje Kert Park Praha!

Po slibně odehraném sobotním duelu se „áčko“ chytlo naděje a nechtělo se jí pustit. Zápas, který se musel líbit, přinesl snad všechno, co mohl, snad až kromě šťastného konce pro naše barvy.

ČF4, neděle 15.5.2016

3:4ss

1:1, 2:0, 0:2 - 0:1

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 11:11 Adamec (Malaťák, Lehner), 15:29 Adamec (Suchý), 28:23 Brož (Palička) .
Rozhodčí: Augustýn, Škrobák . Vyloučení: 4:9 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 54 . Střely na branku: 42:37 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 3:1, 3:3, 3:4 .

Janovec (Kovář) - Suchý, Přeslička, Zvolský, Palička, Kerouš, Skřivan, Michálek, Těšínský - Adamec, Malaťák, Lehner, Franc, Jindra, Brož, Pavel, Boreček, Hrabák, Staněk

Varga (Pazdera) - Čápek, Kuna, Symon, Dvoráček, Kaucký, Hirschler - Procházka, Lívanec, Šimůnek, Krůček M., Krůček J., Novák, Jinora, Hausler, Valášek

Krátká rozcvička, pár kapek deště a čtvrté čtvrtfinále mohlo začít. Celému zápasu pak přihlížel slušný počet diváků, což nás opravdu potěšilo. První, kdo byl potěšen v zápase, byl náš soupeř, když v deváté minutě zvedal ruce nad hlavu Martin Krůček. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. V přesilové hře se dostalo na tradiční souhru druhé přesilovkové lajny s posloupností Malaťák – Adamec. Golóvé hody se nekonaly, přesto se nad hřištěm vznášela ta správná atmosféra.

Ve druhém dějství se napočítalo nejvíce střel za celý zápas, celkem dvacet šest pokusů. Spousta střeleckého snažení přišla vniveč, když hned několik projektilů marně hledalo branku. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a opravdu se bylo na co dívat. Hned z kraje se připomněl opět Adamec, když dokonal obrat na 2:1. O necelých deset minut později se zapsal mezi střelce Brož, když po delší době prolomil střeleckou smůlu. Dvoubrankový náskok a čekala nás poslední třetina.

Bohužel se ukázalo, že by se o ní dalo lépe mluvit jako o kapitole z pohádky bratří Krůčků. Nejprve osmdesát šest, dvanáct, poté dvanáct, osmdesát šest. Dvě čtyřicet jedna po třiceti, po dvanáctce osmdesát šestka a tři dva. Připočtěte k tomu čtyři sta dvacet dva, dostanete devět tři a čtyřicet, zaměňte pořadí dvou proměnných, tedy pro druhý případ bude dvanáctka před osmdesát šestkou a v závěrečném poměru připočtěte jedničku na levé straně, tedy tři ku třem.

V nastavení se děly věci! Na jedné straně zářil gólman, na druhé gólman a jeho tyč. Dokonce došlo na přesilové hry. A nic! Rozhodnout o vítězi měly až samostatné nájezdy. Kdo říká, že jsou nájezdy loterie, má pravdu. Na naší straně šedesát jedna, dvacet čtyři,..! STOP! V tomto případě jsou počty opravdu jednoduché. Nájezdy bohužel vyzněly lépe pro soupeře a tak nezbývá než pogratulovat k postupu.

Něco závěrem? Možná později.

Prozatím ode mě vše. Sportu zdar a hokejbalu zvláště!

David Kerouš

„Všechny jarní zápasy byly kvalitní", těší trenéra juniorů po vyřazení z play-off!

20.5.2024

Starší žáci mají po výhře nad Kertem jistotu závěrečných turnajů sezóny!

19.5.2024

B tým mužů zvítězil i ve druhém semifinále! O postup do finále zabojuje za týden v Rakovníku!