HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.09.2023 Reportáž

Juniorka doma přemohla Pardubice! Tři body zapsal navrátilec Sucharda!

Na Václava vyzvala juniorka Hostivaře na svém hřišti Pardubice a očekávala se urputná bitva o body! Duel začal převahou hostujícího týmu, kterou umocnila i jeho první početní výhoda.

3.kolo, čtvrtek 28.9.2023

HOS

Hostivař

4:1

1:1, 1:0, 2:0

PCE

Pardubice

Branky a nahrávky: 14:49 Sucharda (Trajer, Grepl), 25:47 Ferfecki (Grepl, Zámečník), 30:32 Houška (Sucharda, Grepl), 43:54 Trajer (Sucharda) .
Rozhodčí: Zbořil, Černý . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 51 . Střely na branku: 29:28 . Průběh utkání: 0:1, 4:1 .

Sestava domácích

Drahoš (Keprt) - Höfner, Ilušák, Matějka, Munk, Sucharda, Vodehnal, Zámečník, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Smetana, Trajer, Vrzák

Sestava hostí

Trnečka (Plšček) - Kadlec, Kamaryt, Kašpar, Kumpan, Landsman, Švadlenka, Chýle, Janovský, Kašpar, Kopa, Kořínek, Motyčka, Reinberg, Remač, Štach

Komentář k zápasu

Ta zůstala nevyužita, pardubičtí se přesto dostali do vedení a byl to Švadlenka, který překonal ve třinácté minutě Drahoše. V závěru ale přišla vyrovnávací střela navrátilce Jakuba Suchardy a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Ve druhé patnáctiminutovce byla aktivnější Hostivař a výrazně tomu napomohla i tři vyloučení hostí. Využito ale zůstalo jediné, z hole Ferfeckiho, který poprvé přiřkl vedení na stranu domácích.

Na 3:1 upravil už v úvodu třetí části Radim Houška a přesto, že si obě strany v dalších minutách připravily několik dobrých příležitostí ke skórování, stav se neměnil. V závěru upravil na konečných 4:1 trefou do prázdné branky Trajer a Hostivař se tak na sváteční den mohla radovat z další tříbodové výhry.

Ohlasy po utkání

Lukáš Grepl (útočník HBC Hostivař) - Začátek nám moc nevyšel, bylo to ospalé a neběhalo to. Trošku jsme dostali vyčiněno v šatně a od druhé třetiny se to výrazně zlepšilo. Mára podržel v bráně a zaslouženě jsme vyhráli.

Jakub Sucharda (obránce HBC Hostivař) - Byl to náročný zápas. Pardubičtí vedli, museli jsme vyrovnat do konce první třetiny a když už to vypadalo beznadějně, zkusil jsem nahodit míček od modrý a ono to propadlo - hrozná euforie. Začátek druhé třetině začal zostra, oba týmy chtěly urvat vedení na svou stranu. V posledních pěti minutách jsme dali gól my a pak bylo třeba hrát zodpovědně. Ráďa pak vstřelil třetí gól a bylo jasné, že Pardubice přepnou do útočného módu, s čímž jsme se ale popasovali velice dobře a po dalším gólu do prázdné jsme mohli slavit.

redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu