HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.04.2019 Reportáž

Junioři v páteční předehrávce přehráli Kovo!

V páteční předehrávce se utkali junioři na Palmovce s domácím Kovem. Už v úvodu zápasu přišla Hostivař o zraněného Čejku, kterého v prvním útoku nahradil Jáchym Mareš.

18.kolo, pátek 5.4.2019

KOV

Kovo Praha

2:4

0:3, 2:1, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 8:37 J.Vaniš (Macek, D.Vaniš), 10:57 J.Vaniš (Macek, Vosátka), 14:36 Zyta, 16:12 Kucharčík (J.Vaniš, Macek) .
Rozhodčí: Danylec, Bartoš . Vyloučení: 7:9 . Využití: 1:3 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 20:42 . Průběh utkání: 0:4, 2:4 .

Sestava domácích

Kužela (Dub) - Diviš, Hejma, Kupf Kyclt, Lachman, Opolský, Pátek, Solar, Školud, Šteg , Vnuk, Chramosta, Fluxa, Gnusin

Sestava hostí

Štoural - Dušák, Kubeš, D.Vaniš, Macek, Fic - J. Vaniš, Čejka, Zyta, Bůžek, Vosátka, Jachek, Hroch, Kucharčík, Mazura, Mareš

Komentář k zápasu

I bez svého nejproduktivnějšího hráče se dostala Hostivař brzy do tříbrankového vedení, když v rozmezí dvou minut využil dvě dobře zahrané přesilové hry Jiří Vaniš, na kterého v závěru první části navázal ukrytou střelou Marek Zyta. O převaze hostivařských vypovídal v první části i poměr střel 17:3!

Ve druhé části se i díky narůstajícímu počtu vyloučení hra vyrovnala, ještě předtím ale využil další z přesilovek Samuel Kucharčík a Hostivař díky němu vedla už o čtyři góly. Soupeř ale ještě v první polovině klání snížil na rozdíl dvou branek a hostivařští se tak museli mít na pozoru.

Hráči Kova mohli korigovat i ve třetí části, kdy se Hostivař poroučela hned čtyřikrát na trestnou lavici, oslabení, a to i dvojnásobné, odehrála velice dobře a kontaktní gól svému soupeři nedopřála. I na druhé straně byla svatyně po zbytek utkání uzamčena a hostivařští tak v předehrávce zvítězili především díky povedené první periodě, 4:2!

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu