HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.04.2019 Reportáž

Junioři si s přehledem poradili s Buldoky ze Stříbra!

Juniory Hostivaře tentokrát čekal soupeř ze spodních pater tabulky! Buldoci ze Stříbra dorazili do Prahy pouze s devíti hráči, kteří museli čelit početné sestavě domácích.

19.kolo, sobota 13.4.2019

HOS

Hostivař

8:0

3:0, 4:0, 1:0

STR

Buldoci Stříbro

Branky a nahrávky: 11:38 Kucharčík (J.Vaniš, Macek), 12:21 Macek (Kučera), 14:28 Vosátka (Kubeš, Jachek), 18:08 Dušák (J.Vaniš), 22:38 Jachek (Hroch, Bůžek), 25:25 Vosátka (Bůžek), 28:01 J.Vaniš (Mazura), 37:23 Dušák (Vosátka) .
Rozhodčí: Kasner, Záhora . Vyloučení: 2:8 . Využití: 3:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 26 . Střely na branku: 47:11 . Průběh utkání: 8:0 .

Sestava domácích

Štoural - Kubeš, Dušák, Vaniš D., Fic, Macek, Kučera - Bůžek, Vosátka, Jachek, Vaniš J., Kucharčík, Hroch, Sousedík, Mazura, Zámečník, Mareš, Němeček, Maťocha

Sestava hostí

Sládek - Šůcha, Kopet, Machač, Svoboda, Rejda, Tintěra, Kopf, Sláma, Rozhoňová

Komentář k zápasu

Na první gól se ale diváctvo pořádně načekalo. I přes několik šancí v prvních minutách se ujala až přesilovková dělovka Samuela Kucharčíka, který byl na konci souhry Jiřího Vaniše a Filipa Macka. Právě Macek si hned poté udělal z pozice obránce výlet do útočného pásma a s přispěním štěstěny zvýšil na 2:0! Na rozdíl tří branek zvýšil ještě v prvním dějství Vosátka, který dorazil dalekonosný pokus Kubeše.

I druhá část patřila domácímu týmu, který nadále navyšoval skóre. Na 4:0 upravil ve vlastním oslabení po pěkné akci Daniel Dušák, na kterého navázal, tentokrát v početní výhodě, Dominik Jachek, kterého zpoza branky vybídl ke skórování Hroch. Šestý gól zaznamenal po asistenci Bůžka Josef Vosátka a poslední zářez ve druhé patnáctiminutovce přidal povedenou střelou Jiří Vaniš.

Třetí část zahájila Hostivař v dlouhé, čtyřminutové přesilovce. Té ale chyběla častější a přesnější střelba, skóre se tak neměnilo a nepříliš záživné utkání se tak spíše dohrávalo. Poslední branku utkání vstřelil v osmatřicáté minutě opět Daniel Dušák a Hostivař si tak připsala povinné vítězství, 8:0!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Nepříliš záživný zápas, kde se relativně dlouho čekalo na gól. Tempo nebylo závratné, což se dá připsat hře na čtyři kompletní útoky a uspokojení z herní převahy a postupně narůstajícího vedení.

Redakce

 
 

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

12.1.2020

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

9.1.2020

Jako první vyrazili v novém roce do akce mladší žáci! Zimní příprava startuje!

3.1.2020

Partneři klubu