HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.02.2024 Reportáž

Junioři se vydali za přípravou do Plzně! V duelu padli 5:9!

V prázdninovém týdnu vyrazilo torzo juniorské sestavy, obohaceno o čtyři dorostence, k přípravnému utkání do Plzně.

Příp. , středa 14.2.2024

PLZ

Plzeň

9:5

4:2, 3:1, 2:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5. Městka (Nestrojil, Hradil), 15. Ilušák, 29. Mikšovský (Hradil), 31. Ilušák (Houška), 40. Hradil (Nestrojil) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 3:1 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 35:23

Sestava domácích

Sestava hostí

Drahoš - Dvořák, Hofner, Švec, Vodehnal - Ilušák, Grepl,Mikšovský, Houška, Malysz, Vrzák, Městka, Nestrojil, Hradil

Komentář k zápasu

Do utkání vstoupili lépe domácí a už ve druhé minutě vedli. V páté ale vybídl Nestrojil nahrávkou ke skórování Lukáše Městku a ten se nemýlil. Byla to ale Plzeň, které i tak patřil zbytek první periody a po třech rychlých brankách vedla 4:1! V závěru třetiny upravil na rozdíl dvou branek Ilušák.

I druhá třetina patřila Mečounům, kteří navyšovali své vedení. Až v závěru prostřední části vyhrál v začínající přesilovce Hradil čistě vhazování na Mikšovského a ten přesnou ranou korigoval, v té době na 3:7 z pohledu Pražanů.

Ti přidali další přesilovkový gól hned v jednatřicáté minutě a ze své druhé trefy se radoval Dominik Ilušák, po nahrávce Houšky. Hostivař byla aktivní, domácí ale byli mnohem efektivnější a dvojicí slepených branek odskočili na pět branek! Poslední slovo měl ve čtyřicáté minutě po vysunutí od Nestrojila nejmladší účastník sestavy, Filip Hradil, který vymetl roh plzeňské svatyně a dal tak utkání definitivní podobu. Hostivař v přípravném utkání podlehla Plzni, 5:9!

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu