18.10.2023 Reportáž

Junioři proti poslednímu Kovu nezaváhali!

Začátek zápasu byl pro Hostivařské velmi nepříjemný. Týmu pod vedením Tomáše Grepla se nedařilo proměňovat šance nebo bránit rychlé protiútoky, které musel poté hasit až brankář Marek Drahoš.

6.kolo, sobota 14.10.2023

KOV

Kovo Praha

1:5

0:0, 0:3, 1:2

Branky a nahrávky: 25:37 Houška (Matějka, Ferfecki), 29:13 Grepl (Ferfecki), 29:41 Sucharda, 34:34 Trajer, 41:07 Smetana (Maali, Mikšovský) .
Rozhodčí: Černý, Zbořil . Vyloučení: 4:4 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci:48 . Střely na branku: 17:42 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5 .

Jánošík (Ježek) - Číž, Dufek, Kanclíř, Langer, Dastych, Fluxa, Kotyrová, Krejnický, Linhart, Malák, Novák, Pešta, Petrášková, Šimon, Veselý, Zábrodský

Drahoš (Keprt) - Höfner, Matějka, Sucharda, Vodehnal, Ferfecki, Grepl, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Smetana, Trajer, Vrzák