HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
před 2 dny Reportáž

Junioři přesvědčivě přehráli Rebely! Hattrick zaznamenal Mikšovský!

Juniorský tým Hostivaře chtěl navázat na dvojici svých posledních výher i v domácím utkání, proti Rebelům. Ti přijeli do hostivařského areálu namlsáni týden starou výhrou nad Pardubicemi.

ZČ, sobota 5.10.2024

7:1

2:0, 1:1, 4:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 0:26 Michek (Mikšovský), 2:53 Houška (Mikšovský), 25:24 Mikšovský (Hradil), 30:49 Mikšovský (Houška), 32:23 Havlík, 35:09 Mikšovský (Prager, Bár), 39:13 Bár (Havlík, Trajer) .
Rozhodčí: Hrubý, Koškuba . Vyloučení: 5:6 . Využití: 1:1 . Průběh utkání: . V oslabení: 1:0 . Diváci: 62 . Střely na branku: 53:13 .

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Matějka, Městka, Prager, Zámečník, Absolon, Bár, Havlík, Houška, Hradil, Michek, Mikšovský, Nestrojil, Smetana, Trajer

Doskočil (Vaňáč M.) - Ernst, Grof, Maxima, Ryboš, Vaňáč O., Váša, Adam, Birčák J., Birčák M., Čihák, Janich, Jura, Kindl, Koch, Kotyrová, Tipta

Domácím se ale povedl už vstup do utkání a byl to Adam Michek, který po půl minutě otevřel skóre. Ve třetí minutě navíc navýšil na 2:0 Radim Houška a i nadále to byla Hostivař, kdo na mokrém povrchu udával tempo hry.

Skóre se ale znovu měnilo až ve druhé třetině, a to dokonce v šestadvacáté minutě, kdy se ve vlastním oslabení prosadil Mikšovský. Na jeho gól posléze dokázal odpovědět v další z přesilovek hostující Birčák a Hostivař tak i po druhé patnáctiminutovce vedla o dva góly.

Velkému dramatu nic nenasvědčovalo a už v první minutě poslední části přidal čtvrtý gól opět Mikšovský. Na 5:1 poté zvýšil a milimetrovou trefou vymetl všechny pavučiny z šibenice Matěj Havlík, který zažil úspěšnou premiéru v juniorské kategorii. V čase 35:09 přidal šestý gól domácích Michal Mikšovský, který završil hattrick a měl v utkání podíl celkem na pěti brankách svého týmu. Ve čtyřicáté minutě upravil v úniku na konečných 7:1 Jakub Bár a utkání se již pouze dohrávalo. Ani jeden z týmů v závěrů nevyužil další početní výhody a zápas končil vysokou výhrou Hostivaře, která v následujícím víkendu vyrazí do Brna.