HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.10.2024 Reportáž

Junioři našli v Brně tři dvougólové střelce!

Juniorský tým vyrazil tentokrát do Brna! Pozdější odjezd z důvodu výměny porouchaného mikrobusu nezanechal na hostivařských hráčích žádné stopy a do utkání vstoupili s viditelnou chutí...

ZČ, sobota 12.10.2024

BRN

Brno

3:6

0:2, 2:2, 1:2

Branky a nahrávky: 11:00 Houška (Mikšovský), 13:08 Netrojil (Smetana), 18:04 Mikšovský (Zámečník, Houška), 26:28 Mikšovský (Houška), 32:29 Houška (Mikšovský, Zámečník), 44:14 Nestrojil (Smetana) .
Rozhodčí: Ščudla, Prudík/b> . Vyloučení: 2:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 25:45 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6 .

Pavlásek (Pivoňka) - Foršt, Jankůj D., Kliment, Ondrová, Raušer, Aldorf, Bár, Cebák, Havlásek, Havránek, Jankůj M., Kycl, Šotlík, Svoboda

Soukup - Höfner, Martinec, Matějka, Prager, Votava, Zámečník, Bár, Havlík, Houška, Hradil, Maali, Mikšovský, Nestrojil, Smetana, Trajer

Stav byl ale dlouho vyrovnaný. Až v jedenácté minutě otevřel skóre Radim Houška a Hostivař se mohla radovat vedení. Dvě minuty před koncem navíc navýšil skóre Nestrojil, po přihrávce od Richarda Smetany a hosté s klidem dohráli úvodní třetinu.

Ta druhá pak pokračovala v podobném tempu jako první, hned v šestnácté minutě zápasu byl vyloučen hráč domácích. Ti ale využili hostivařské chyby a úprk Matyáše Jankůje znamenal snížení. Domácí střelec mířil přesně mezi nohy brankáře! Po gólu Buldoků se Hostivař rychle zotavila a ke konci přesilové hry vrátil dvoubrankové vedení týmu Michal Mikšovský. Oba zmínění střelci prokázali své kvality v prostřední periodě ještě jednou a Hostivař vedla 4:2.

Třetí třetina ukázala velkou bojovnost domácích, kteří museli stahovat dvoubrankový náskok Pražanů. Šanci ale dostal Radim Houška, který mířil přesně a zvýšil už na 5:2. Buldoci odpověděli po třech minutách nešťastným gólem pro brankáře Soukupa, kterému se svezl míček po chrániči a Oliver Kliment dopravil balónek do odkryté sítě hostů. V poslední minutě zápasu pak „pojistil" výhru Pavel Nestrojil, který upravil na konečných 6:3.

Hostivař tak v Brně našla tři dvougólové střelce a šňůru výher prodloužila na čtyři. V dalším kole přivítá na domácím hřišti silné Kelty.