HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.10.2023 Reportáž

Hlavní role patřila přesilovkám! Junioři přehráli Hodonín!

Hodonín je jediný soupeř, který dosud Hostivař dokázal obrat o bod, Pražané ale na domácím hřišti nastoupili v téměř kompletní sestavě a zapsali do tabulky další tři body.

8.kolo, sobota 28.10.2023

HOS

Hostivař

4:2

1:0, 2:1,1:1

HOD

Hodonín

Branky a nahrávky: 6:55 Zámečník (Miškovský, Ferfecki), Ferfecki (Miškovský, Zámečník), 29:13 Mikšovský (Zámečník, Ferfecki), 36:18 Munk (Prager, Houška) . Rozhodčí: Danylec, Synková . Vyloučení: 7:6 . Využití: 4:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 39 . Střely na branku: 25:34 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2 .

Sestava domácích

Drahoš (Keprt) - Höfner, Ilušák, Matějka, Munk, Vodehnal, Zámečník, Ferfecki, Grepl, Houška, Lehner, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Smetana, Vrzák

Sestava hostí

Pomajbík - Horák, Hruška, Obrtlík, Švec, Dufek, Jánoš, Kundrata, Mráz, Rychlovský, Šanfeldr, Slezák, Šupa, Žádník

Komentář k zápasu

Výraznou roli tentokrát hrály v utkání přesilovky! Hostivařští dostali možnost pěti početních výhod, z nichž hned čtyři dokázali využít.

V první třetině napřáhl ve středním pásmu k bombě Daniel Zámečník a míček skončil, i díky precizní cloně od Vodehnala, až v síti. Hostivař byla obecně aktivnější, soupeř ale rychle přistupoval a nedovolil Pražanům příliš gólových příležitostí.

I další gól padl v přesilové hře a byl to tentokrát Ferfecki, který zvedal ruce nad hlavu! Psala se už ale druhá třetina a v té se událo více gólových momentů. Ve dvacáté minutě snížil v dresu Hodonína Švec, jak jinak, než v početní výhodě! Závěr periody ale patřil ráně Michala Mikšovského, která vrátila dvoubrankové vedení na stranu domácího týmu.

Soupeř se snažil dostat na dostřel, ve třetí třetině ale přidal uklidňující trefu Jiří Munk a ačkoliv soupeř záhy ve vlastním oslabení opět snížil, na větší drama již v posledních minutách nezadělal, a to ani v další, i dvojnásobné početní výhodě.

Hostivař ubránila domácí pevnost, Hodonín porazila 4:2 a bez jediné prohry stále vévodí tabulce. Těšit se nyní může i na dvoutýdenní volno... další zápas juniorů je totiž v plánu až 11. listopadu, na půdě Pardubic.

redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu