HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.11.2019 Reportáž

Efektivní koncovka, tři hattricky! Starší žáci získali nad Kelty další body!

A zase ti Kelti! Starší žáci se týden po duelu s týmem označeným jako "B", utkali tentokrát na Palmovce s "Áčkem" Keltů, nacházejícím se ale paradoxně v suterénu tabulky. Sílu soupeře už ale v úvodu sezóny hostivařští poznali a tentokrát jej nehodlali podcenit!

10.kolo, sobota 23.11.2019

HOS

Hostivař

10:3

3:1, 5:1, 2:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 1:12 Lehner (Stoulil), 1:47 Hnyk (Mikšovský), 12:03 Maali (Lehner, Hnyk), 15:39 Hnyk (Spurný), 17:06 Stoulil (Maali), 17:44 Maali (Zámečník), 25:49 Maali, 26:22 Lehner (Hnyk, Mikšovský), 31:53 Lehner (Hnyk), 40:05 Hnyk (Lehner) .
Rozhodčí: Skramužský, Augustýn . Vyloučení: 2:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 33 . Střely na branku: 31:26 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 10:2, 10:3 .

Sestava domácích

Drahoš - Dvořák, Zámečník, Mikšovský, Spurný, Höfner, Hradil - Maali, Stoulil, Smetana, Hnyk, Lehner, Prager, Jirát, Halíř, Munk, Tytyuk

Sestava hostí

Kurhajec - Frolík, Urban, Šlemarová, Darebný, Bertoš, Mišina, Krbec, Hájek, Mathauser, Mühlfeld

Komentář k zápasu

První střídání patřilo soupeři, hra se ale otočila nástupem druhého útoku na plochu, který otevřel skóre. Stoulil roztáhl hru na Lehnera, který přízemní střelou překonal Kurhajce. Posléze přidal druhý gól Hnyk, na jehož trefu ještě odpověděl Mišina. V úvodu třinácté minuty ale využil po nahrávce Lehnera dobře sehranou přesilovku Maali a Hostivař tak po první části vedla 3:1.

Dobrý vstup měli hostivařští i do druhé třetiny a Hnyk brzy přidal čtvrtou trefu. Efektivní koncovku posléze podpořil rychlým švihem i Tomáš Stoulil a chvilku po něm i jeho jmenovec Maali. Kelti dokázali snížit, v prostřední části se ale pak už nadále prosazovali pouze hostivařští. Maali nejdříve dokonal svůj hattrick a chvilku po něm se radoval i Petr Lehner, jehož bomba bez přípravy, skončila až za překvapeným Kurhajcem.

Hostivař tak vedla po druhé třetině 8:2, rozhodně ale nehodlala polevit! Právě Lehner už ve druhé minutě vstřelil svůj třetí gól a ve vzduchu visela otázka, kdo bude střelcem desáté branky. I přes narůstající skóre ale třeba zmínit fakt, že i hosté z Berouna si nadále vytvářeli své šance. Proti úpravě výsledku byl ale dlouho Marek Drahoš ve svatyni hostivařského celku. Ten musel čelit i prvnímu oslabení, ve kterém ale neinkasoval. Domácí tým naopak ve svých řadách našel dalšího střelce a byl jím Matěj Hnyk, po krásné souhře s Lehnerem. Hosté v závěru korigovali, na vítězství Hostivaře už to ale nic změnit nemohlo.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Dali jsme deset gólů, na můj vkus to ale byla po většinu času trochu plácaná, ve které chyběla kloudná rozehrávka a přesná přihrávka z vlastního nebo středního pásma. Na druhou stranu je vidět, že v týmu jsou kluci, kteří gól dát umí a další, kteří zápas odbojují. I to dělá výsledky.

Redakce

 
 

V dalším vyrovnaném duelu mladší žáci těsně přehráli Liberec!

3.6.2020

Ve skvělém žákovském duelu nestačila Hostivař těsně na Most!

3.6.2020

Starší žáci opět s výhrou! Tentokrát proti Kovu!

2.6.2020

Srovnání stavu v poslední minutě nestačilo! B tým podlehl v prodloužení!

1.6.2020

Partneři klubu