HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.01.2020 Reportáž

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

Druhý přípravný duel proti dobřanským Šnekům začal po devadesátiminutové přestávce a pro Hostivař měl být především kondiční vložkou...

příp., neděle 19.1.2020

DOB

Dobřany

7:5

1:1, 4:2, 2:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 3x Bezpalec, 2x Keller .
Rozhodčí: Hrubý, Neumaier . Vyloučení: 4:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 28 . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4, 7:5 .

Sestava domácích

Vajda - Výrut, Štulc, Úbl, Brož, Hanc, Malý, Sloup, Langmajer, Šampalík, Zíka, Tichota, Eichler, Soukup, Hradský, Česák

Sestava hostí

Soukup (od 18. Kotík) - Švec, Režnárek, Klein, Městka, Absolon, Krutský - Skála, Bezpalec, Hradil, Bár, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Keller, Kápička, Postler

Komentář k zápasu

Aktivnější byl tentokrát domácí tým a po zásluze brzy vedl! Vytvořil si i další šance, Soukup ale v úvodu Hostivař podržel. V závěru třetiny naopak z úhlu vyrovnal Adam Keller a když ve druhé části, po dobrém napadání, překonal brankáře Vajdu i Stanislav Bezpalec, mohlo se zdát, že Pražané opět přeberou iniciativu.

Po spálení další z tutových šancí ale naopak přišla další chyba v obranných řadách a soupeř nejenže srovnal, ale brzy si vzal své vedení opět zpět! Obrat mu vnesl vítr do plachet a Hostivař nestíhala! Domácí hráči byli viditelně silnější na míčku, rychlejší v reakcích a prvních krocích, v čemž hosty ve zbytku utkání předčili.

V závěru se hostivařští snažili dotáhnout ztrátu při hře v power-play, jejich snažení ale ukončil útočný faul. Domácí tak ve druhém přípravném utkání zvítězili zcela zaslouženě, 7:5!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu