HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
24.03.2024 Reportáž

Dorost vysoko porazil Svitavy! Trajer byl u čtyř gólů!

Dorostenci chtěli týden starý nezdar na půdě Svítkova odčinit na domácím hřišti v Hostivaři, kam za nimi tentokrát dorazil soupeř ze Svitav!

ZČ, neděle 24.3.2024

HOS

Hostivař

7:0

1:0, 2:0, 4:0

SRŠ

Sršni Svitavy

Branky a nahrávky: 11:42 Švec (Hradil), 17:19 Hradil (Městka, Nestrojil), 26:03 Absolon (Trajer), 34:00 Krutský (Havlík, Trajer), 35:08 Martinec, 37:50 Trajer (Skála), 42:55 Trajer (Havlík) .
Rozhodčí: Danylec, Synková . Vyloučení: 2:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 32 . Střely na branku: 43:23 . Průběh utkání: 7:0 .

Sestava domácích

Exner (Soukup) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Sestava hostí

Pavlásek (Voříšková) - Ondrová, Švanda, Zavoral, Draessler, Hora, Ištoková, Jordán, Kačurik, Kloupar, Kukla, Sirový, Tichý

Komentář k zápasu

Zápas začal vzájemnou oťukávanou, první šance si ale vytvořili domácí. Hostující soubor ovšem pozorně bránil a hostivařští se do vážnějších situací dostávali až ve druhé polovině první třetiny. Ty první ještě zůstali nevyužity, v čase 11:42 si ale pro nahrávku Hradila seběhl obránce Patrik Švec a otevřel skóre.

Hostivař poté mohla zvýšit v první přesilové hře, ujala se ale až trefa Filipa Hradila po jejím skončení, po krásné nahrávce Městky. Z početní výhody posléze mohl těžit i tým ze Svitav, obrana domácích ale byla bezchybná. Naopak na druhé straně přidal třetí branku Marek Absolon a zdálo se, že je rozhodnuto.

I sršni občas vytáhla svá žihadla, v brance Hostivaře ale stál pozorný Exner. Domácí byli i nadále útočně aktivnější a ve třetím dějství přidali hned čtyři přesné zásahy. V přesilovce nejdříve navýšil před brankou dorážející Tadeáš Krutský a chvilku po něm udeřil i Martinec. Poslední dva góly zaznamenal v závěru Marek Trajer, který tak v utkání zapsal čtyři kanadské body. Brankář Jaroslav Exner ani jednou nekapituloval a připsal čisté konto.

Další ligový zápas čeká na dorostence Hostivaře až za čtrnáct dnů, na půdě Heřmanova Městce, který v posledním víkendu porazil vedoucí Svítkov Stars.

Redakce

 
 

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!

23.4.2024

Starší žáci porazili ústeckou Elbu! Do nadstavby tak postupují z druhého místa!

23.4.2024

Dorost z výjezdu do Opavy přivezl tři body!

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!

22.4.2024

Partneři klubu