HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.03.2019 Reportáž

Dorost výsledkové překvapení nepřipustil a Suchdol přehrál!

V prvním jarním utkání přivítali dorostenci HBC Hostivař mužstvo ze Suchdola. V sestavě chyběl kapitán David Srp, který cestoval s A týmem Hostivaře do dálné Opavy a také zraněný obránce Kryštof Svoboda. naopak, po delší pauze se do mužstva vrátil útočník Patrik Štoural.

15.kolo, neděle 3.3.2019

HOS

Hostivař

7:1

2:0, 1:1, 4:0

SUC

Suchdol nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 0:54 Vaniš (Sedláček), 7:03 Vaniš (Kucharčík), 28:51 Fic (Vaniš, Sedláček), 33:14 Kucharčík (Vaniš), 35:20 Kucharčík (Sedláček), 37:11 Vaniš (Kucharčík), 42:18 Sedláček (Kucharčík) .
Rozhodčí: Gráca, Kastner . Vyloučení: 3:4 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 . Střely na branku: 50:20 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1 .

Sestava domácích

Janšta (Skalický) - Vaniš D., Sedláček, Fic, Zíma, Ježdík - Kucharčík, Mašek, Hroch, Trávníček, Jirsák, Kaiser, Štoural, Waltr

Sestava hostí

Neruda - Apfelthaler, Čobr, Kovařík, Marek, Růžička, Sládek, Střítecký, Šťastný, Štrobl, Pavlík

Komentář k zápasu

Na hostivařských byla vidět od začátku velká chuť a do zápasu vstoupili velmi aktivně. Úvodní tlak domácích skončil vyhozením míčku za hrazení jedním z bránících hráčů Suchdola a nabídnutou přesilovou hru využil ranou od modré obránce Vaniš. Domácí i nadále diktovali relativně vysoké tempo, ale další šance zůstaly nevyužité. Hosté ze Suchdola se rozjížděli pomaleji a ve hře je držely dobré zákroky jejich brankáře. V osmé minutě ho ale po velmi pohledné akci Kucharčíka s Vanišem překonal blafákem do bekendu druhý jmenovaný. Hostivař se neustále tlačila do útoku, ale její tlak nenesl žádné další góly a naopak na druhé straně začal soupeř využívat okének v obraně útočně naladěných domácích. několik dobrých zákroků musel tedy vytáhnout i brankář Janšta.

Obraz hry druhé třetiny se nijak výrazně nezměnil. Na hokejky domácích se ale postupem času začalo vkrádat více a více nepřesností a jejich hra začala značně drhnout. Do útoku se tak začali dostávat častěji i hosté ze Suchdola a poté, co se neujalo několik jejich šancí přeci jen skórovali. Střela přes obránce ze střední vzdálenosti překvapila do té doby bezchybného Janštu. V té chvíli bylo sníženo na rozdíl jedné vranky. S tím se ale domácí nemínili smířit a do konce druhé třetiny skóre ještě navýšili. Svůj důraz před bránou využil při přesilovce Fic.

Třetí třetina nabídla o něco zlepšenou hru hostivařského mužstva a konečně i góly v síti Suchdola. Hosté, kteří dorazili pouze s deseti hráči začínali mít problémy s pohybem a toho domácí plně využili. Postupně se prosadil dvakrát Kucharčík, svůj hattrick zkompletoval Vaniš a před koncem určil konečný výsledek Sedláček. Hostivařský dorost si tak připsal první jarní výhru, konečný výsledek 7-1.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Dnes jsme spokojeni především s výsledkem, na herním projevu celého mužstva musíme po zimní pauze ještě pracovat. V neděli nás čeká utkání v Plzni, na to se musíme dobře připravit.

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu