HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.10.2018 Reportáž

Dorost uspěl v Prachaticích! Kucharčík rozhodl čtyřmi góly!

Slunečná podzimní neděle, krásný hokejbalový areál prachatických Highlanders, to byly kulisy pro další utkání hostivařských dorostenců. I když slovo dorostenců by se dalo dát hodně do uvozovek, jelikož do Prachatic vyrazil nepočetný tým ve značně omlazeném složení a na soupisku se dostalo hned šest starších žáků.

14.kolo, neděle 30.9.2018

PRA

Prachatice

4:6

2:4, 1:1, 1:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:36 Mašek, 9:17 Kucharčík, 10:15 Svoboda, 14:52 Kucharčík (Mašek), 28:32 Kucharčík (Hoang), 44:51 Kucharčík .
Rozhodčí: Daněk, Jeletz . Vyloučení: 4:5 . Využití: 2:0 . V oslabení: O:0 . Diváci: 38 . Střely na branku: 25:26 . Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6 .

Sestava domácích

Tomášek - Binka, Butulová, Fidler, Fojtů, Torchl, Lácha, Mašek, Pegley, Rek, Štěpánek, Štětina, Zimandl

Sestava hostí

Skalický (od 23.Janšta) - Svoboda, Hoang, Ilušák, Sucharda - Kucharčík, Mašek, Kaiser, Ferfecki, Malysz, Lehner

Komentář k zápasu

Začátek zápasu byl jasně v režii hostivařského týmu a přes nejistého gólmana domácích se postupně prosadili Mašek, Kucharčík a Svoboda. Domácí v těch chvílích jen bezradně přihlíželi aktivní hře hostivařského mužstva a k ohrožení branky hostů z Prahy se téměř nedostali. Do konce třetiny ale přeci jen dokázali snížit skóre, když v brance Skalického skončily dvě plíživé střely. Stav po první třetině byl nakonec 4-2 z pohledu nadšeně bojující Hostivaře, protože se po druhé v zápase trefil Kucharčík.

Do druhé třetiny nastoupili domácí o poznání důrazněji a mladý hostivařský tým se často ocital v defenzivě. Z tlaku se nakonec ujala ta z nejmenších šancí, když několikrát tečované nahození od červené čáry zapadlo do hostivařské svatyně. Hostivařští se ale opět oklepali a po několika dobrých šancích se podařilo milimetrovou střelou do horního rohu branky navýšit skóre opět Kucharčíkovi. Do konce třetiny se stav již neměnil a před třetí třetinou tak hostivařští drželi dvoubrankový náskok, v poměru 5-3.

Třetí třetina přinesla vyrovnaný průběh. Hostivařskému mužstvu začaly pomalu, ale jistě docházet síly a urostlejší soupeř se toho snažil využít. Prachatickým hráčům se podařilo přiblížit na rozdíl jednoho gólu nenápadnou akcí zpoza brány, kdy hráč zasunul míček pod betony přesouvajícího se Janšty, který v polovině utkání nahradil Skalického. Závěr utkání byl tak velmi vypjatý a rozhodovalo se až v závěrečné power play domácích. Po několika vyhozeních a závarech před hostivařskou brankou, se k míčku dostal hostivařský střelec dne, Samuel Kucharčík a "technickým gólem"(rozhodčí přiznal branku při faulu soupeře), pečetil konečný výsledek v podobě 6:4.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Z výsledku máme všichni velikou radost. Kluci nechali na hřišti vše. Mladí kluci potvrdili oprávněnost své nominace a řekli si o další příležitost v dorostenecké kategorii. Ti starší vzali odpovědnost za výsledek do svých rukou a utkání rozhodli.

Redakce

 
 

V dalším vyrovnaném duelu mladší žáci těsně přehráli Liberec!

3.6.2020

Ve skvělém žákovském duelu nestačila Hostivař těsně na Most!

3.6.2020

Starší žáci opět s výhrou! Tentokrát proti Kovu!

2.6.2020

Srovnání stavu v poslední minutě nestačilo! B tým podlehl v prodloužení!

1.6.2020

Partneři klubu