HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.11.2019 Reportáž

Dorost proti Kyjovu vítězný! Matěj Hnyk s hattrickem!

Dorostenci přivítali po dvoutýdenní herní pauze na Palmovce Kyjov, který se dosud nachází v suterénu tabulky. Hostivař opět nenastoupila kompletní, prostor tak alespoň dostali méně vytížení hráči.

7.kolo, neděle 3.11.2019

HOS

Hostivař

9:2

3:0, 4:0, 2:2

KYJ

Kyjov

Branky a nahrávky: 5:05 Grepl (Lehner, Ilušák), 5:43 Lehner (Šťastný, Grepl), 10:40 Šťastný (Lehner, Grepl), 17:34 Hnyk (Petrášek, Malysz), 20:45 Petrášek (Ferfecki), 26:13 Hnyk (Ferfecki, Malysz), 28:04 Šťastný (Petrášek), 32:42 Hnyk (Kaiser), 34:57 Grepl (Šťastný, Ilušák) .
Rozhodčí: Tománek, Bartoš . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 2:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 42:12 . Průběh utkání: 8:0, 8:1, 9:1, 9:2 .

Sestava domácích

Janšta (Keprt) - Ilušák, Vodehnal, Ježdík, Sucharda, Hoang, Petrášek - Grepl, Šťastný, Lehner, Malysz, Ferfecki, Kaiser, Hnyk, Gubala, Prager

Sestava hostí

Studénka - Randis, Dufek, Jankůj, Löffler, Růžička, Vaculíková, Procházková, Měchurová, Ištoková, Ištoková, Kubínová

Komentář k zápasu

Kyjovský tým je složen převážně z nadšeně hrajících a nutno podotknout, že i šikovných juniorek, které se snaží v každém utkání bojovat a zdokonalit. Hostivař ale i bez několika opor nastoupila do klání sebevědomě a v šesté minutě vstřelila první dva góly. Lehner nejdříve našel v mezikruží Grepla a ten otevřel skóre. Chvilku po něm se Petr Lehner proměnil z nahrávače ve střelce a zvýšil na 2:0! Domácí poté museli ustát první oslabení, po jeho skončení ale opět úřadovali a byl to všudybyl Šťastný, který přidal třetí gól.

Skóre narůstalo i ve druhém dějství, kdy se dvakrát prosadil Matěj Hnyk, ale i Petrášek a znovu Šťastný.

Právě starší žák Matěj Hnyk v úvodu třetí části dokončil po nahrávce Ferfeckiho hattrick, poté ale přišel čas i na první trefu hostí, kterou v početní výhodě zaznamenal Dufek. Lukáš Grepl posléze přidal po další pohledné souhře devátý gól a zdálo se, že se přítomní diváci kulaté desítky dočkají. Studénka v brance Kyjova byl ale proti a jelikož se na druhé straně po úniku prosadil šikula Randis, zvítězil dorost Hostivaře o sedm branek, 9:2!

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (HBC Hostivař) - V zápase s Kyjovem jsme měli dva úkoly. Nepodcenit soupeře, jako tomu bylo v zápase s Brnem a zapojit do hry hráče, kteří nedostávají tolik prostoru. Oba úkoly kluci velmi dobře splnili a celý zápas jsme měli pod kontrolou. Kluci hráli sebevědoměji než obvykle a soupeře do našeho pásma pustili jen výjimečně.

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu