09.06.2021 Reportáž

Dorost přehrál fotbalově Kelty! Rozhodl Lehner!

Po restartu soutěže se v neděli pustili do klání i dorostenci na hřišti tradičního rivala Kladenských rysů. Formát hry na dva zápasy a čas 2 x 15 minut nebyl přijat s velkou radostí, ale touha zase si plácnout byla o malinko větší.

9.kolo, neděle 6.6.2021

KEL

Kelti 2008

0:1

0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 15:32 Lehner (Šťastný) .
Rozhodčí: Pečený, Tománek . Vyloučení: 3:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 0 . Střely na branku: 7:14 . Průběh utkání: 0:1 .

Kupec (Valenta) - Frolík, Havel, Janošek, Krutina, Rosický, Stolejda, Bertoš, Chromek, Endrle, Hájek, Horel, Kadlčík, Pangerlová, Šmatláková, Váca

Drahoš (Keprt) - Houška, Ilušák, Munk, Vodehnal, Zámečník - Ferfecki, Grepl, Lehner, Maali, Prager, Smetana, Šťastný, Stoulil, Vrzák

V prvním zápase s Berounskými Kelty se hrál divácky ne moc hezký match a hra byla dost neuspořádaná. V první půli se nám nedařilo kvalitně vystřelit na branku soupeře a dost jsme předržovali míček na hokejkách. Přítomným vrtalo hlavou spoustu myšlenek. Sehráváme se po dlouhé době? Musíme si srovnat hlavy? Šetříme se na další zápas? Sedá si předepsaná taktika?

Úvod druhé půle už rozjásal hostivařské diváky. Šťastný zavezl po pravé straně míček do útočného pásma a přihrávkou na střed hřiště našel Lehnera, který z první poslal míček mezi betony gólmana Keltů a bylo veseleji. Hra už byla trošku živější, začal se i více trefovat prostor branky a došlo i na nějaké to vyloučení. Od 27. minuty jsme dokonce bránili ve třech a to déle než minutu. Obětavé bránění a skoro vypuštěné duše. Nic z toho už stav na tabuli nezměnilo a po závěrečné siréně svítil fotbalový stav 0:1 v náš prospěch. Drahoš v naší bráně vychytal vše co na něj doletělo, takže zasloužená nula a na kontě tři body.