HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.09.2019 Reportáž

Dorost přehrál dosud neporažené Malenovice! Šťastný opět s hattrickem!

Na Palmovku v nedělním poledni dorazil tým z dalekých Malenovic, který se dosud mohl chlubit vítěznou sérií s pouze jediným inkasovaným gólem! To vše ve čtyřech utkáních. I v Praze prokázal kvalitu, Hostivař se ale nezalekla a soupeři připravila první prohru v sezóně...

3.kolo, neděle 29.9.2019

HOS

Hostivař

6:3

0:0. 3:2, 3:1

MAL

TJ Malenovice

Branky a nahrávky: 20:00 Grepl (Šťastný), 26:18 M.Hnyk (Hroch), 27:05 Šťastný (Lehner), 38:53 Šťastný (Vodehnal), 43:17 Hroch (Šťastný), 44:23 Šťastný (Grepl) .
Rozhodčí: Danylec, Kasner . Vyloučení: 6:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 44 . Střely na branku: 40:22 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 6:3 .

Sestava domácích

Keprt (Janšta) - Ilušák, Hnyk Š., Petrášek, Ježdík, Sucharda, Nguyen - Vodehnal, Lehner, Šťastný, Gubala, Grepl, Hroch, Hnyk M.,Malysz, Ferfecki, Kaiser

Sestava hostí

Chovančík - Mikl, Dudík, Kalivoda, Dlapa, Heralt, Mozga, Mišurec, Šprtová, Hink, Láník, Kvapil, Bureš

Komentář k zápasu

Hosté v zelených dresech už v úvodní periodě ukázali, že to s nimi nebudou mít hostivařští, hrající bez nemocného snajpra Chramosty, snadné. Svou dobře organizovanou hrou v obranné třetině nepouštěli domácí k vyloženým šancím a trpělivě čekali na chyby, případně přesilové hry. A že jich bylo! Pražané se už v první části pakovali čtyřikrát na trestnou a soupeř byl ve hře. V páté minutě dostal možnost dvojnásobné přesilovky, Keprt byl ale při každém pokusu vždy na místě a skóre se tak neměnilo. Neměnilo se ani po šancích domácích hráčů, kteří Chovančíka ohrožovali spíše z dálky!

Do druhé třetiny se tak vstupovalo za bezbrankového stavu. První gólovou radost slyšela Palmovka až v úvodu jednadvacáté minuty, kdy Šťastný předložil míček Greplovi, který se tváří v tvář hostujícímu brankáři nemýlil. Domácí euforii už záhy ale utlumila chyba brankáře Keprta, který chybnou rozehrávkou nabídl soupeři vyrovnání! Šťastným střelcem byl Heralt, který ruce nad hlavu zvedal i za další tři minuty. Zmatku po vhazování v útočné třetině využil dokonale a dorážkou poslal hosty poprvé do vedení! Bohudík pro domácí, poprvé a naposledy! V sedmadvacáté minutě zachoval před brankou klidnou hlavu Matěj Hnyk a svým prvním gólem v dorosteneckém týmu Hostivaře vyrovnal! Ještě veseleji bylo ale o pár chvil později, když se všudybyl Adam Šťastný dostal v mezikruží ke své pověstné střele švihem a uspěl! Hostivař si tak opět vzala své vedení zpět a na hostech byl znát úbytek sil.

Úbytek sil ale rozhodně neznamenal to, že by se snaživý soupeř ze Zlínska vzdával! Dokázal dokonce vyrovnat, když u levého mantinelu napřáhl Mikl a prostřelil vše! Hostivař má ale Happyho a ten hned vzápětí vrátil vedení svému týmu, 4:3! Převaha domácího týmu byla v té době už znatelná a bylo otázkou času, kdy své vedení pojistí. Jako pojišťovací agent se ale až ve čtyřiačtyřicáté minutě projevil Marek Hroch, který z úhlu poslal míček přesně do šibenice Chovančíkovi svatyně. Na konečných 6:3 v závěru upravil Adam Šťastný, který tak dovršil další ze svých hattricků!

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Slušný zápas, ve kterém jsme nakonec zvítězili. V příštích zápasech se ale musíme vyvarovat zbytečných vyloučení, kterých dnes bylo dost a mohlo by nás to mrzet. Teď nás čeká další nelehké utkání proti Ježkům z Heřmanova Městce a musíme se na to dobře připravit.

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu