HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.11.2019 Reportáž

Dorost podlehl v Pardubicích! Proti Autosklu nezvládl druhou třetinu!

Dorost Hostivaře zavítal v poslední listopadovou neděli do Pardubic, které měly velký zájem oplatit hostivařským porážku z prvního ligového kola, hraného v září.

9.kolo, neděle 24.11.2019

PCE

Pardubice

5:3

1:1, 3:0, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 13:50 Šťastný (Svoboda), 32:22 Svoboda (Lehner), 33:02 Grepl (Hroch, M.Hnyk) .
Rozhodčí: Liška, Vrba . Vyloučení: 2:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 21:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3 .

Sestava domácích

Kuryviál (Bitnar) - Kamaryt, Novák, Křemenák, Papp - Hálek, Bolek, Petráš, Socha, Lauryn, Kábrt, Baráková, Pleskot, Motyčka, Tichý

Sestava hostí

Keprt - Ježdík, Svoboda, Š.Hnyk, Petrášek - Lehner, Šťastný, Chramosta, Hnyk M., Grepl, Hroch, Gubala, Malysz, Kaiser

Komentář k zápasu

První třetina toho moc nenabídla! Většinu času se hra odehrávala daleko od obou brankářů. Výjimkou byla situace v deváté minutě, kdy se z chumlu před Keprtem dostal míček k Tichému a ten s pomocí teče vstřelil první gól Pardubic. Hostivař stačila ještě před koncem třetiny odpovědět, když si Šťastný naběhl na vyhozený míček a na dvakrát překonal gólmana domácích!

Druhá třetina patřila jednoznačně hráčům Pardubic, kteří měli v této části lepší pohyb a třikrát se jim podařilo Keprta překonat!

Hostivařští se s tím nechtěli srovnat a do třetí třetiny vletěli s tím, že vývoj utkání otočí ve svůj prospěch. Ve třetí minutě předvedli pohlednou akci Lehner se Svobodou a druhý jmenovaný snížil na rozdíl dvou branek. O třicet vteřin později poslal Marek Hroch přihrávku mezi kruhy naběhnutému Greplovi, který poslal míček za záda Kuryviála. Domácí si rychle vzali oddechový čas, aby uklidnili hru a tlak Hostivaře. Vyplatilo se, domácí získali v dalším střídání míček zpět na hokejky a usadili se v útočném pásmu. Hostivařským se nedařilo míček dostat ven z pásma a nakonec inkasovali, to když míček doputoval až k Tichému, který ho rychlou střelou usměrnil do šibenice! Na to už hráči hostujícího celku nedokázali odpovědět a domů odjeli s porážkou 5:3.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (HBC Hostivař) - Ačkoliv jsme byli střelecky o něco aktivnější, tak bohužel ne tak produktivní jako soupeř, který odehrál zápas ve výborném pohybu, s čímž jsme měli problém hlavně ve druhé třetině. Před třetí třetinou jsme si řekli v kabině, že to jde pořád otočit, ale musíme zlepšit pohyb a napadání. Výbornou řeč měl i Marek Hroch, který se snažil kluky vyburcovat a zdravě nasrat. Škoda páté branky, kterou jsme dostali, ta nás už srazila na kolena. Každopádně dobrý a těžký zápas, ze kterého se musíme poučit.

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu