HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.05.2024 Reportáž

Dorost nestačil na Pardubice a ve čtvrtfinále ho tak čeká tým Plzně!

Dorostenci Hostivaře zakončili nadstavbovou část zápasem v Pardubicích, kde bojovali o druhé místo ve skupině a lepší výchozí pozici do čtvrtfinále play-off...

NAD, neděle 26.5.2024

PCE

Pardubice

6:3

4:1, 2:1, 0:1

Branky a nahrávky: 13:16 Havlík (Městka), 15:11 Michek (Hradil), 30:28 Hradil (Hrodek) .
Rozhodčí: Záhora, Vacek . Vyloučení: 1:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 51 . Střely na branku: 33:15 .

Kazda (Voženílek) - Hruška, Janovský, Landsman, Molavec, Školník, Švadlenka, Švidrnoch - Chýle, Doležal, Hlaváček, Kupka, Mojžíš, Plecháček, Pletánek, Reinberg, Závodský

Soukup (30.Exner) - Martinec, Městka, Švec, Votava, Absolon, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil