HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.09.2019 Reportáž

Dorost na úvod soutěže sestřelil Pardubice! Šťastný s hattrickem!

První utkání bylo především plné očekávání! Bude nově poskládaný tým fungovat? Již první třetina ukázala, že by mohl. Hostivař začala opatrně a pár minut se hra přelévala ze strany na stranu...

1.kolo, neděle 15.9.2019

HOS

Hostivař

5:0

2:0, 2:0, 1:0

PCE

Pardubice

Branky a nahrávky: 10:26 Šťastný (Hroch), 12:37 Šťastný (Hroch), 16:47 Šťastný (Hroch, Grepl), 27:08 Chramosta (Šťastný, Š.Hnyk), 36:47 Chramosta (Š.Hnyk, Malysz) .
Rozhodčí: Pečený, Bartoš . Vyloučení: 5:6 . Využití: 3:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 51 . Střely na branku: 40:18 . Průběh utkání: 5:0 .

Sestava domácích

Keprt (Janšta) - Ilušák, Hnyk Š., Petrášek, Ježdík, Sucharda, Nguyen, Vodehnal - Šťastný, Lehner, Chramosta, Hroch, Grepl, Hnyk M., Malysz, Ferfecki, Kaiser, Prager

Sestava hostí

Kuryviál - Hálek, Baráková, Novák, Kamaryt, Socha, Lauryn, Koreček, Bolek, Kábrtová, Motyčka, Papp, Lankašová

Komentář k zápasu

K zakončení se ale dostávali více domácí. Napomáhaly tomu i vyloučení na straně hostí, které v jedenácté minutě potrestal Šťastný. Tentýž hráč za dvě minuty na to utekl ve vlastním oslabení a skóroval podruhé.

Ani druhá třetina nevypadala jinak. Další branku v přesilové hře vsítil opět Šťastný po úprku s Greplem ve stylu dva na nula a završil svůj hattrick. Do konce třetiny dal svůj první gól v dresu Hostivaře i Jan Chramosta, po souhře se Šťastným. Hosté měli v obou třetinách méně šancí, ale o to nebezpečnější pokusy pardubických byly a Tomáš Keprt měl v několika případech co dělat, aby své čisté konto udržel.

Ve třetí třetině se ještě jednou prosadil Chramosta, když se mu na hokejku dostala nepovedená střela Šimona Hnyka a pohotově poslal míček za záda Kuryviála. Dorost Hostivaře tak v úvodním klání nového ročníku přehrál Autosklo-H.A.K. Pardubice přesvědčivě, 5:0!

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Těžký zápas, těžký soupeř, nečekal jsem takový průběh. Už na soustředění jsem viděl, že si kluci sedají jako tým a včera se to projevilo. Hráli jako jeden. Snad takhle budou pokračovat celou sezónu. Zápas dle mého rozhodla vyloučení, když se nám podařilo využít tři přesilové hry. Je to ale teprve první zápas a je třeba se dívat dopředu.

Redakce

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu