19.04.2024 Reportáž

Dorost na body proti prvním Pardubicím nedosáhl! Těsně podlehl!

Dorostenci ve středeční dohrávce přivítali vedoucí Pardubice a utkání slibovalo zajímavou podívanou.

ZČ, středa 17.4.2024

2:3

1:2, 1:1, 0:0

PCE

Pardubice

Branky a nahrávky: 7:47 Michek (Hradil), 21:54 Bár (Krutský) .
Rozhodčí: Kettner, Synek . Vyloučení: 4:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 26:26 .

Exner (od 14. Soukup) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Skála, Trajer

Voženílek - Hruška, Landsman, Molavec, Švadlenka, Švidrnoch, Blažek, Červenka, Chýle, Doležal, Hlaváček, Janovský, Kupka, Mojžíš, Plecháček, Remač, Školník, Závodský

Pardubičtí vstoupili do duelu o něco lépe a k jejich převaze už ve druhé minutě pomohl hloupým faulem Režnárek, který se pakoval s trestem do konce utkání. Po dalším faulu Votavy pak hosté dostali možnost dvojnásobné přesilovky, hostivařští ale tlak ustáli a skóre se neměnilo. V osmé minutě naopak našel Hradil milimetrově navrátilce do sestavy, Adama Michka a ten otevřel skóre. Domácí o své vedení přišli ještě v závěru prvního dějství, když nahozený míček od Molavce skončil překvapivě v síti. Vstřelená branka perníkáře polila živou polevou a brzy se radovali znovu, po další, pro Hostivař nešťastné brance, která vyhnala brankáře Exnera z brankoviště. Skóre se už pak neměnilo a hosté drželi těsné vedení.

Oba týmy si v prvních minutách druhé části mohly zkusit hru v početních výhodách, ani jeden se ale z gólu neradoval. Radost na domácí střídačce rozproudila až trefa Jakuba Bára, kterého z rohu vybídl Krutský a bylo to 2:2! Z vyrovnání se Hostivař těšila přesně 11 vteřin a byl to Švadlenka, který vyšil další rozdílový gól, který znamenal, že se ani po druhé patnáctiminutovce nic výrazného ve skóre nezměnilo.

A bylo tomu tak i v části závěrečné, a to i přes několik výborných příležitostí. Na brankáři hostí si vylámal hlavu Hradil s Michkem, ale v závěru pak především Havlík, který tváří v tvář Voženílkovi neuspěl. Hostivař podlehla prvním Pardubicím těsně, 2:3!

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!