HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.05.2019 Reportáž

Dorost drtil soupeře v Suchdolu! Jágr opět s hattrickem!

Hostivařské komando dorazilo do Suchdola bez opor Srpa, Sedláčka, Kucharčíka či Hrocha, ale za to s Jágrem.

24.kolo, neděle 5.5.2019

SUC

Suchdol nad Lužnicí

0:14

0:7, 0:1, 0:6

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:18 JÁGR (VANIŠ, ŠŤASTNÝ), 10:17 SVOBODA (ŠŤASTNÝ), 10:53 SVOBODA (JÁGR, ŠŤASTNÝ), 12:11 JIRSÁK (ŠTOURAL), 12:43 ŠTOURAL (JIRSÁK, KAISER), 14:26 VANIŠ (JIRSÁK, JÁGR), 14:37 TRÁVNÍČEK, 18:04 JÁGR (ŠŤASTNÝ, VANIŠ), 30:16 JÁGR (ŠŤASTNÝ), 35:48 VANIŠ, 36:10 MAŠEK (ZÍMA), 38:03 FIC (ŠŤASTNÝ, VANIŠ), 40:08 MAŠEK (WALTR), 44:24 ŠŤASTNÝ .
Rozhodčí: Jeletz, Vokurka . Vyloučení: 3:6 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 8:29 . Průběh utkání: 0:14 .

Sestava domácích

Jiráčková, Neruda - Dohnal, Čobr, Egner , Lakomý, Sládek, Střítecký, Šťastný, Štrobl P., Štrobl V., Landová, Růžička, Kotrč, Marek

Sestava hostí

Skalický - Fic, Svoboda, Zíma, Ježdík, Kučera – Vaniš D., Jágr, Šťastný, Mašek, Waltr, Trávníček, Jirsák, Kaiser, Štoural

Komentář k zápasu

Úvodním hvizdem se trio Vaniš – Jágr – Šťastný dostalo ihned do zakončení, ve kterém si ale gólmanka ještě poradila s nedůraznou střelou. Od začátku byla vidět obrovská chuť hostujícího týmu, který se dral do útoku a domácí se bránili jen za cenu vyhození. První pětiminutovka byla podpořena několika akcemi, které ale v brance nekončili. V páté minutě poprvé skórovalo obávané útočné trio a po krásné výměně si první trefu v utkání připsal Vojta Jágr. Po další pětiminutovce byla vidět další pohledná kombinace, kdy Šťastný nalezl Svobodu a ten se nemýlil. V téže minutě našel Svoboda opuštěného Jágra a i on se radoval z dalšího gólu. Poté se strhla lavina úspěšných tref a po první periodě se tak skóre zastavilo na stavu 0:7 z pohledu domácích.

Druhá třetina byla asi nejnudnější, vzhledem ke slabé koncovce a naivnímu zpracování, čehož využili suchdolští a párkrát se jim povedlo utéci. Jejich střela ale končila mimo, nebo jim míček byl odebrán už samotnými obránci. Jedinou brankou z této třetiny vyhnal Jágr brankářku Anetu Jiráčkovou a střídající Karel Neruda do konce třetiny již neinkasoval.

Třetí část nabídla několik vyloučení, ale také opět gólový příděl do sítě domácích. Pěkná kombinace se podařila díky spolupráci Mašek – Zíma, následující gól zaznamenal bek Fic, který si seběhl do pravého rohu a pěknou přihrávkou od Šťastného ihned zkusil vystřelit na domácího gólmana, který nestihl vykrýt prostor u tyče. Pohlednou trefu zaznamenal následně i Mašek, který označkoval obě tyče a na jeho dělovku prostě Neruda neměl nárok.

V závěru musela Hostivař čelit nátlaku díky vyloučení Trávníčka a následně Waltra, ani hru v šesti proti třem, tým Suchdola nevyužil. Konečné skóre upravil šťastnou trefou sniper starších žáků, Adam Šťastný.

Ohlasy po utkání

Jaroslav Skalický (trenér HBC Hostivař) – Dnes jsem byl spokojen s koncovkou, samozřejmě těžko hodnotit takové zápasy, kdy rozhodnete v první třetině a poté jen dohráváte. Nyní je třeba se již soustředit na další zápas, kde nás čeká těžký soupeř z Plzně.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu