HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.09.2020 Reportáž

B tým mladších žáků vstoupil do soutěže porážkou s Kert Parkem!

V neděli 20.září zahájili zápasovou sezónu také mladší žáci B a to na Lužinách, proti domácímu Kert Parku. Pro všechny hráče Hostivaře se jednalo o soutěžní premiéru v kategorii mladších žáků s tím, že celou polovinu týmu tvořili přípravkáři.

1.kolo, neděle 20.9.2020

KER

Kert Park Praha

8:0

2:0, 3:0, 3:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Holeček, Kurnát . Vyloučení: . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 29:11 . Průběh utkání: 8:0 .

Sestava domácích

Horský A. (Lanzendorf) - Adam, Drnec, Špák, Hlavka, Bílý, Arnold, Škrabálek, Doucha, Horský L.

Sestava hostí

Menzel - Vaniš, Janičko, Sedmivlas, Martinec - Otras, Havlík, Vysoký, Mellen, Coufal, Kvasnička, Jeřábek, Janšta, Novotný, Bartoš

Komentář k zápasu

Zato jejich soupeř disponoval hráči, kteří již pravidelně nastupují o kategorii výše. Zkušenější soupeř hostivařské od začátku zatlačil a dvojice dominantních hráčů Kertu téměř nepouštěla míček ze svých holí.

Výsledkem byly přibývající branky v síti Otty Menzela až na konečný stav 8:0 pro domácí. Velmi blízko gólu ale byli několikrát i hostivařští a k čestnému úspěchu opakovaně chyběly pouhé centimetry včetně nastřelené brankové konstrukce.

Ohlasy po utkání

Komentář trenéra (Borek Coufal): Na to že se pro všechny kluky jednalo o soutěžní premiéru v mladších žácích, tak jsme neodehráli úplně špatný zápas. Bylo tam několik velmi povedených útočných akcí. Nestíhali jsme však bránit dominantní hráče soupeře, kteří se podepsali pod většinu gólů v naší síti. Moc se nedařilo našemu brankáři, na což obratem reagujeme zařazením speciálních brankářských tréninků.

Redakce

 
 

„Cítím se už spíš jako hráč velkého hokejbalu", říká přípravkář Vojtěch Coufal!

28.10.2020

„Snažím se hodně zakončovat", říká mladší žák Filip Hradil!

26.10.2020

„Myslím, že jsme mohli mít lepší výsledky", mrzí Tomáše Stoulila ze starších žáků.

24.10.2020

„Chci být lepší než brácha, být v útoku a dávat góly", říká Anička Dvořáková z týmu holek!

23.10.2020

Partneři klubu