09.02.2020 Reportáž

Ani junioři v přípravě na Plzeň vyzrát nedokázali!

Stejně jako dorost, i hostivařská juniorka se o víkendu vydala do Plzně, k přípravnému duelu s místními Mečouny. Ti udávali od prvních minut tempo zápasu a dokráčeli k jasnému vítězství 8:2!

příp., neděle 9.2.2020

PLZ

Plzeň

8:2

1:0, 5:1, 2:1

Branky a nahrávky: Sedláček (Kucharčík, Šťastný), D.Vaniš .
Rozhodčí: . Vyloučení: 5:9 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 45 . Střely na branku: 30:12 . Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1, 8:2 .

Skalický (Paleček) - Vaniš D., Sedláček, Kučera, Fic, Svoboda - Kucharčík, Zyta, Mareš, Vosátka, Mašek, Waltr, Trávníček, Jirsák, Maťocha, Sousedík, Hroch, Šťastný

Domácí tým šel do vedení už v první třetině, když si plzeňský útočník došel důrazně pro dorážku a Skalického překonal. Mečouni byli aktivnější i nadále, většina dalekonosných střel ale brankáře Pražanů příliš neohrožovala.

Úvod druhé části se nesl spíše ve florbalovém duchu a zvláště obránce Vaniš se podivoval nad svým vyloučením tak, že vyfasoval ještě desetiminutový osobní trest. Domácí během pár minut odskočili na rozdíl tří branek a v polovině utkání přepustil Skalický své místo v brance Palečkovi. Ten nešťastně inkasoval už záhy a ještě v prostředním dějství nestačil na další dva projektily, po čistě prohraných vhazováních v obranném pásmu. V závěru třetiny korigoval obránce Ota Sedláček, přesilovkovou bombou od modré čáry.

Žádné další drama se ale rozhodně nekonalo! Domácí hráli prim a hostivařským příliš šancí nedávali. Brzy naopak navýšili na rozdíl sedmi branek! V úplném závěru se ještě prosadil i Daniel Vaniš, který dal utkání definitivní podobu. Hostivař v přípravném utkání podlehla dobře připravené Plzni 2:8!

Adam Šťastný (útočník HBC Hostivař) - Zápas byl v první třetině vyrovnaný a stejně jako den předtím v dorosteneckém zápase, byla Plzeň rychlejší a dobře takticky a fyzicky připravená. Bohužel pro nás jsme byli často vylučování a Plzeň přesilovky dokázala využít a zbytek zápasu už si pohlídala. Rádi jsme si zahráli a ukázali jsme si, že na jarní soutěžní část budeme muset pořádně přidat, abychom se udrželi ve vrchní části tabulky a určitě máme dál na čem pracovat.

Mikropřípravka si užila slunečné sportovní odpoledne v Hostivaři!

18.3.2024

A tým zaznamenal patnácté vítězství v sezoně! Ve venkovním utkání si poradil s Dobřany!