30.09.2017 Reportáž

Adam Šťastný řádil! Prachaticím nasázel rekordních osm branek!

Adam Šťastný byl šťastný. Padlo mu tam vše, i to co nechtěl. Starší žáci porazili Prachatice v Čimicích vysoko, 12:2.

4.kolo, sobota 30.9.2017

12:2

4:1, 6:0, 2:1

PRA

Prachatice

Branky a nahrávky: 3:03 Šťastný (Ferfecki), 7:12 M.Janšta (Hroch, Ilušák), 11:48 Šťastný (Hroch), 14:38 Šťastný (Houška), 18:27 Šťastný (Hroch), 19:09 Hroch (M.Janšta), 22:18 Šťastný (M.Janšta), 24:00 Šťastný (Hroch, Ilušák), 26:14 Šťastný, 27:13 Šťastný (Štoural), 30:30 Hroch (Zavřel, Štoural), 39:20 Šťastný (Houška) .
Rozhodčí: Filipiec . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 40:14 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 12:1, 12:2 .

Keprt (od 31. F.Janšta) - Ilušák, Nguyen, Ježdík, Houška - M.Janšta, Šťastný, Hroch, Malysz, Ferfecki, Štoural, Zavřel

Kodrle (od 16. Kafka) - Fidler, Mráz, Svatý, Makovička O., Štěpánek, Kahuda, Beličková, Vokoun, Novák J., Novák M., Fafejta, Makovička J.

Již po první třetině to bylo 4:1 pro Hostivař po gólech Janšty, Hrocha a dvou brankách Šťastného. Jednou se hostům podařilo překonat Tomáše Keprta, když si nahozený míček sám srazil mezi nohy.

Po druhé třetině svítil na tabuli výsledek 10:1, v této třetině se střelecky dařilo Adamovi Šťastnému, kterému tam spadlo vše co chtěl i nechtěl a pětkrát umístil míček do brány hostů. Jednu branku přidal Marek Hroch.

Třetí třetina se už hrála v pomalejším tempu. Hráči se hrou bavili, někteří se snažili nejvíc svými přihrávkami, aby si dali gól i ostatní. To se ale moc nedařilo, a tak branku vsítil po pěkné přihrávce Zavřela Marek Hroch, který tak uzavřel hattrick a svou osmou branku v utkání vstřelil Adam Šťastný prakticky z nulového úhlu po nahození Radima Houšky. Hosté v závěru již jen snížili, když z dorážky překonali gólmana Janštu, který šel do brány na třetí třetinu.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - "Těžko utkání hodnotit. Minulý zápas proti Prachaticím jsme se tak dobře neprosadili střelecky. Dnes to tam padalo, každopádně jsme už odehráli hezčí utkání. Musíme se naučit zůstat celý zápas v pohybu, nepolevovat, když vedeme a nepodceňovat soupeře v určitých situacích."