HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.06.2020 Reportáž

A tým vstoupil do ALPA Poháru remízou s Jihlavou!

A tým Hostivaře vstoupil do víkendového ALPA Poháru utkáním s Jihlavou, posílenou například reprezentačním útočníkem Wróbelem.

ALPA, sobota 20.6.2020

HOS

Hostivař

1:1

0:1, 1:0

JIH

Jihlava

Branky a nahrávky: 17:35 J.Vaniš (Zyta) .
Rozhodčí: Černý, Prudík . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 21:29 . Průběh utkání: 0:1, 1:0 .

Sestava domácích

Štoural (Merta) - Dušák, Fic, Macek, Novotný, Sedláček, D.Vaniš - Brož, Hroch, Píša, Urbanec, J.Vaniš, Zyta

Sestava hostí

Humlíček (Čára) - Anděl, Blaško, Brázda, Homola, Klíma, Koch, Mareš, Vávrů - Bohatý, Danko, Fejt, Fiala, Hlavatý, Jobák, Král, Ščepka, Smutný, Střecha, Wróbel

Komentář k zápasu

Utkání odstartovalo ve slušném tempu a možnost zahřát se, měli v prvních minutách oba brankáři. Hostivař dostala jako první možnost přesilové hry, s tou si ale vůbec nepotykala a skóre se tak neměnilo. Hned záhy se k první početní výhodě dostal i soupeř, který si počínal o něco lépe, ani on ale neskóroval. Přesilovka ho přesto dostala na koně a méně početná Hostivař tahala nohy. Jihlavští naráželi na skvěle chytajícího Štourala, v závěru první poloviny na něj ale dokázala vyzrát jihlavská legenda Roman Smutný, který zužitkoval přesné přihrávky Jobáka.

I do druhého dějství vstoupili hráči z Vysočiny lépe, Štoural byl ale nadále pozorný. Událo se ovšem na druhé straně, když po mantinelu rozehraný míček zastihl Marek Zyta, který v mezikruží našel snajpra Jiřího Vaniše. Ten po zpracování poslal rychlým tahem míček na branku a vyrovnal na 1:1! Jihlava se poté hnala za vítězným gólem a pomoci jim mohla druhá přesilovka, po vyloučení Fice. Ani jedna z šancí se ale neujala a soupeř úspěšný nebyl ani v závěru. Hostivař tak v prvním utkání vybojovala bod za remízu 1:1!

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu