HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.02.2024 Reportáž

A tým v prvním přípravném utkání před jarní částí porazil Dobřany!

Hostivařský A tým se netradičně místo úterního tréninku vypravil na první přípravné utkání do Dobřan, kde se utkal se svým extraligovým soupeřem TJ Snack Dobřany. Hostivař si v utkání dokázala s domácím celkem poradit a zvítězila 1:4! Své první minuty v Hostivařském A týmu si připsali také dva dorostenci!

Příp., úterý 6.2.2024

DOB

Dobřany

1:4

0:0, 0:2, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 20:07 Číž (Urbanec), 25:58 Ferfecki (Bár), 30:26 J.Vaniš, 41:31 Kudela (Čejka, Taufer) .
Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4 .

Sestava domácích

Sestava hostí

Štoural (Šupík) - Hrabár, D.Vaniš, Kočka, Kudela, Pírek, Da. Zámečník, Číž - Taufer, J.Vaniš, Ferfecki, Kucharčík, Čejka, Urbanec, Hroch, Dostál, Bár, Hradil

Komentář k zápasu

Hostivař nastoupila do utkání až na pár jmen v plné sestavě. Debut v dresu A týmu připsali dorostenci Hostivaře Jakub Bár a Filip Hradil. Během první třetiny prvního přípravného utkání Hostivaře se nestalo nic důležitého, a díky tomu tedy platil po první třetině bezbrankový stav. V 21. minutě otevřel skóre utkání nová tvář v dresu Hostivaře, juniorský hráč z Pražského Kova, Patrik Číž! V 26. minutě zvýšil na 0:2 Štěpán Ferfecki! Hostivař tedy během prostřední periody odskočila svému soupeři do vedení o dvě branky.

V úvodu třetí třetiny zvýšil skóre na 0:3 kapitán Hostivařského A týmu Jiří Vaniš! Soupeř dokázal zkorigovat skóre až při vlastním oslabení, kdy Hostivař zariskovala a zkusila si přesilovku šest na čtyři s hrou bez brankáře. Stav 1:3 ale nevydržel dlouho. V 42. minutě vrátil Hostivaři vedení obránce Tomáš Kudela! Hostivař v základní hrací době zvítězila 1:4. Po základní hrací době ještě následovalo předem dohodnuté pětiminutové prodloužení se třemi hráči na každé straně. To po dvou minutách ukončil po krásném samostatném průniku a zakončení Hostivařský obránce Tomáš Kudela a po stavu 1:5 následovali ještě samostatné nájezdy, ve kterých Hostivař prohrála proti Dobřanům 1:0. Celkový výsledek 1:4 po základní části však Hostivaři neunikl.

Další utkání čeká Hostivařský A tým za necelý týden a půl, kdy na svém domácím hřišti přivítá v rámci dvojutkání Slovenský tým Leaders Ružinov Bratislava. Utkání se odehrají nejprve v sobotu 17. února od 14:00 a den poté, v neděli 18. února od 11:00.

Ohlasy po utkání

Jan Krtička (Hlavní trenér HBC Hostivař) – Do zápasu v Dobřanech jsme vstoupili víceméně v plné sestavě, chybělo nám pouze pár kluků. Nově se s námi zapojili dorostenci Filip Hradil a Jakub Bár. Oba hráli velice slušně, mohli vstřelit i nějaké góly a určitě se v utkání neztratili. Neztratil se taky další nováček Patrik Číž, který dal v zápase gól a bylo vidět, že zvládá tempo utkání. Dále se mi líbil výkon dvojice Ferfecki – Urbanec, kde už na podzim, když spolu hráli vypadali dobře a teď to opět potvrdili, což je potěšující informace. V kvalitních výkonech z podzimu pokračuje Matěj Taufer a z obránců bych vyzdvihl Tomáše Kudelu. Je vidět že dohnal kondiční manko, které během podzimu částečně měl a odehrál velice slušné utkání. Jsem rád, že oba naši gólmani udrželi během utkání čisté konto. Utkání mělo z mého pohledu prazvláštní průběh, ale to se bohužel občas během přátelských utkání stává.

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu