HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.04.2017 Reportáž

A tým na Lužinách nezaváhal! Výhru řídil Marek Brož!

Nedělní odpoledne a Lužiny patřily Hostivaři. Po dobře zvládnutém utkání si mužský A tým hýčká představu o druhém místě.

19.kolo, neděle 9.4.2017

KER

Kert Park Praha

0:4

0:0, 0:3, 0:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 18:17 Brož (Kalaš, Pavel), 25:35 Zvolský (Brož, Pavel), 26:36 Janda (Krupka), 44:13 Brož (Zvolský) .
Rozhodčí: Zaťko . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 13 . Střely na branku: 16:26 . Průběh utkání: 0:4 .

Sestava domácích

Kučera (Pazdera) - Čápek, Hirschler, Jizba, Kovárník, Symon - Jura, Kajda, Kamenář, Kello, Skalický, Suchánek, Šebek

Sestava hostí

Kovář (Hallada) - Hradňanský, Michálek, Pavel, Přeslička, Suchý, Těšínský, Zvolský - Boreček, Brož, Hrabák, Janda, Kerouš, Kalaš, Krupka, Lehner, Staněk

Komentář k zápasu

Zápas začal vlažně, když Hostivař, coby host výborně bránila, a domácí si vylámali všechny své zuby. Míček se těšil více z prostředí útočné poloviny modro-žluto-bílých. Střel bylo v první třetině pomálu. Muška lehce vychýlená, tento fakt platil pro oba celky. Nebudete se proto divit, když vám prozradím, že první dějství se obešlo bez gólmanské kapitulace.

Druhá třetina byla na branky bohatá, Kučera lovil míček ze sítě hned třikrát. První gól přišel tři minuty po druhém hvizdu. Skvěle hrající Kalaš oběhl branku a krátkou přihrávkou vybídl k zakončení Brože, který si chytře seběhl do bezprostředního brankového prostoru. Ke slovu se dostaly přesilové hry. K jedné se schylovalo i po zákroku Pavla, ale v celém zápase jediný, osamocený rozhodčí nakonec nechal zákrok nepotrestaný. Na druhé straně si naopak šel odpočinout Kajda, nicméně si nestačil ani pořádně vydechnout, když se Hostivař radovala podruhé. Kombinace na hokejkách vázla, až došlo k velké skrumáži těl a hokejek u pravého mantinelu. Z něho se nevynořil nikdo jiný než kapitán Zvolský, jenž tvrdou střelou proceděnou skrz Kučerovy betony početní výhodu využil. Za necelou minutu hostivařskou střídačku zalil třeskot holí a sborový vítězný výkřik potřetí! Dotírající Krupka narušil rozehrávku a vytěžil z ní gólovou přihrávku pro Jandu.

V poslední části si Kert Park nasadil zubní protézu a několikrát prověřil hostivařskou oporu, Kováře. Ten se blýskl hned několika famózními zákroky, a kterými si zajistil čistý štít, určitě zkazil náladu nejednomu útočníkovi.

Co se týče aktivity domácích, musím vypíchnout i skvělou pohotovostní službu. Slunce, jež se tvrdě opíralo do azurově zbarveného povrchu, způsobilo hned několik potíží. Doslova jako nůž máslem jednou hokejka projela až pod plastovou vrstvu a vydloubla pár modrých čtverečků z jejich obvyklého umístění. Okamžitě zpoza mantinelu vyskočil muž s logem domácího klubu, a s grácií a gumovým kladívkem uvedl bleskově vše do pořádku..

Závěrečný tlak hostivařských pak přinesl ještě jednu změnu skóre. Střela Zvolského vylétla vysoko nahoru, na chvíli se ztratila z dohledu, a objevila se skoro nikým nepozorována v brankovišti, kde ji do sítě pohotově doklepl Brož.

David Kerouš

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu