03.05.2014 Reportáž

PLAY OFF – Do trháku se dostali borci ze Suchdola, Hostivař skolili 6:1 a k finále mají blíž

Sobota, 15:00 a podle předpokladů klíčové utkání série. Kdo se dostane do semifinálového vedení 2:1, bude mít nakročeno do finále 1. Národní ligy tou správnou nohou. Tak to všichni Hostíci ten den ráno museli mít při vstávání z postele obě nohy levé…

SF3, sobota 3.5.2014

SUC

Suchdol nad Lužnicí

6:1

2:0, 1:1, 3:0

Branky a nahrávky: 21:27 M.Strejček (M.Kalaš).
Vyloučení: 8:10. Diváci: 165. Střely na branku: 24:24.

J.Žežulík (od 36. min L.Rosenberg) – M.Zápotocký, J.Zvolský, O.Tichý, P.Hostinský, T.Šimon, O.Joch, M.Přeslička – M.Lehner, M.Brož, O.Palička, T.Borkovec, M.Kalaš, M.Strejček, A.Zahálka, J.M.Pavel, K.Kandler

Hostivař přijela do malebného Suchdola vrátit svému semifinálovému sokovi domácí porážku hned v prvním mači. Jenže ono to bylo všechno trochu jinak… Už v první minutě udeřila nejlepší lajna obhájců titulu, když se prosadil Hembera. Za 77 vteřin využil přesilovku Kulík a oheň v našich srdcích dostal hodně studenou sprchu! Ve zbytku úvodní části jsme se také k ničemu nedostali a mohli být rádi za jen dvoubrankovou ztrátu.

Ta ale přeci jen poposkočila na rozdíl tří gólů. Po čtyřech minutách prostřední třetiny nás rozhodčí přísně poslali do tří a domácí trestali, když se prosadil Látal. Jiskru naděje vykřesal za dvě minuty Strejček, který skvěle ze vzduchu trefil Kalašův centr. Ale to bylo málo… Tím spíš, že žádná z našich šancí (a že jich v tomto období nebylo málo) se neujala.

Do závěrečné patnáctky jsme šli znovu s bojovným duchem. A ten byl znovu sražen na kolena a vláčen v bahně. Znovu jsme zaspali vstup do hry, po 91 vteřinách nahrával Hadrava jako přes kopírák zpoza branky a Slanina využil svoji pohotovost. Nalomenou Hostivař dorazila za tři a půl minuty spolupráce bratří Hemberů a bylo hotovo. Žežulík šel po pátém banánu z brány, náhradníka Rosenberga přivítal gólovou střelou Kalát a dal tak utkání, ve kterém měla Hostivař všeho všudy asi čtyři šance, konečnou tečku.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!