HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.05.2023 Reportáž

Dorost uspěl v Heřmanově Městci! Mikšovský zapsal dalších pět bodů!

Dorostenci zajížděli po další odmlce do Heřmanova Městce, kterému měli po podzimu co vracet. Na východě Čech přivítalo Hostivař slunečné počasí a v místním rodinném areálu ranní zpěv ptáků, který rozněžnil nejednu maminku...

17.kolo, neděle 21.5.2023

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

3:7

0:2, 1:4, 2:1

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 12:06 Mikšovský (Trajer, Absolon), 13:46 Nestrojil (Houška), 23:14 Bár (Mikšovský, Houška), 26:14 Michek (Mikšovský, Martinec), 26:35 Mikšovský (Michek, Trajer), 27:42 Krutský (Svoboda, Absolon), 37:56 Bár (Mikšovský, Houška) .
Rozhodčí: Vokurka, Prudík . Vyloučení: 3:6 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 50 . Střely na branku: 24:23 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7 .

Sestava domácích

Vašák - Bičík, Kovář, Málek, Roztočil, Kachlík, Kubátová, Mareček, Peřina, Řivnáč, Sedlák, Starý, Švadlenka, Thaldorf, Vodehnal

Sestava hostí

Soukup (Slavík) - Švec, Městka, Höfner, Martinec, Režnárek, Hrodek - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Trajer, Michek, Krutský, Svoboda, Absolon

Komentář k zápasu

Ale k utkání: úvod byl ve znamení vyrovnané hry a zvonkohry z hokejek hostí, které mířili, mnohdy z velké vzdálenosti, pouze do tyček Vašákovi branky. Ani Soukup se na druhé straně nenudil a několikrát musel vytasit pohotový zákrok. Skóre se měnilo až ve třinácté minutě, kdy tlak hostivařských přetavil ve vedoucí branku kanonýr Mikšovský. Nebylo to ale poslední slovo, přihrávky Houšky totiž posléze využil i Pavel Nestrojil a přesným švihem zvýšil. Z vyrovnané úvodní periody vyšli Pražané s dvoubrankovým vedením!

I úvod druhého dějství pak byl na góly skromný, o to více se ovšem urodilo v dalších minutách! Domácí nejdříve snížili, Mikšovského výzvu pak ale nejdříve zužitkoval střelou přes ruku Jakub Bár, na kterého přesně po třech minutách navázal starší žák Adam Michek, který taktéž využil pobídky nabíječe Mikšovského. Oba zmínění si v téže střídání role prohodili a bylo to už 5:1! Na rozdíl pěti branek upravil Krutský a Hostivař si do závěrečné patnáctiminutovky nesla pohodlné vedení.

Snížit dokázal Kovář, na jeho gól ale záhy v přesilovce odpověděl Jakub Bár. V závěru plném nepřesností už pak pouze korigoval domácí Starý a Hostivař si tak připsala do tabulky další tři body, po výhře 7:3!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Zápas byl vyrovnaný, nám se ale dařilo lépe využívat gólové příležitosti. Bylo znát, že opory domácích za sebou měly těžký sobotní zápas za juniory a byly značně pobouchaní. Nám to dalo prostor zapojit do utkání další starší žáky. Škoda tyček v úvodu a několika zbytečných trestů.

Redakce

 
 

Starší žáci obhájili regionové prvenství a postupují přímo na finálový turnaj!

27.5.2023

B tým si po roce opět zahraje finále! Rakovník doma porazil v nejkratším možném čase!

26.5.2023

Junioři klíčový duel s Ústím nad Labem nezvládli a sezóna jim končí!

23.5.2023

Mikropřípravka si zahrála na dalším turnaji! V Novém Strašecí se dočkala první výhry!

22.5.2023

Partneři klubu