HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.11.2019 Reportáž

Mladší žáci opět s nulou! Proti Kovu udeřili dvanáctkrát!

Dalším soupeřem mladších žáků bylo pražské Kovo, které se mohlo z úvodu sezóny chlubit bilancí tří výher. Hostivař se ale v posledním období výrazně zvedá, o čemž chtěla přesvědčit i v tomto sobotním utkání.

7.kolo, sobota 2.11.2019

KOV

Kovo Praha

0:12

0:5, 0:2, 0:5

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:43 Nestrojil (Skála, Městka), 1:34 Bezpalec (Svoboda), 4:55 Hradil (Bezpalec, Městka), 8:33 Hradil (Režnárek), 11:08 Bezpalec (Hradil, Městka), 13:24 Hradil (Městka), 23:52 Skála (Švec, Nestrojil), 24:41 Bezpalec (Svoboda, Městka), 25:36 Krutský (Švec), 28:17 Hradil (Krutský), 31:18 Švec (Nestrojil), 32:02 Bezpalec .
Rozhodčí: Dubovský, Šedina . Vyloučení: 4:0 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 17:39 . Průběh utkání: 0:12 .

Sestava domácích

Mazánek - Malá, Kotyrová, Nováková, Zábrodský, Tesař, Škoda, Košan, Langer, Heime, Bár

Sestava hostí

Coufal - Švec, Režnárek, Votava, Městka - Skála, Olišar, Nestrojil, Svoboda, Bezpalec, Hradil, Absolon, Krutský, Brdek, Nováček

Komentář k zápasu

A dařilo se... Už v první minutě se prosadil Nestrojil, na něhož po chvilce navázal Bezpalec. Hostivařští byli s míčkem výrazně sebevědomější a zvláště druhý útok úřadoval i v dalších minutách. Po dvou přesných střelách Hradila a dalším zásahu Bezpalce vedla Hostivař po první části už 5:0!

A stejný obrázek byl k vidění i v dalším pokračování. Hradil brzy dokonal hattrick a ačkoliv poté přišlo gólově hluchých deset minut, ještě jedna trefa z hole bíložlutého hráče padla! Skála hned po vhazování v útočném pásmu napřáhl a zvýšil na 7:0!

Úvod třetí části patřil dalšímu střelci hattricku a byl to Bezpalec, který zvedal ruce k nebesům. Necelou minutu po něm přidal další gól Tadeáš Krutský a ve vzduchu visela otázka, kdo bude střelcem branky desáté. Byl jím nakonec Filip Hradil, kterého vybídl ke skórování do prázdné branky Krutský. V závěru se dokázal přesnou střelou prosadit i obránce Patrik Švec a poslední slovo měl v utkání Bezpalec, který v utkání, stejně jako jeho spoluhráč z útoku, Filip Hradil, vstřelil čtyři branky.

Brankář Ondřej Coufal se tak spolu s týmem mohl radovat z další vysoké výhry, ale i další vychytané nuly, která jeho neprůstřelnost natáhla na málo vídaných 130 minut.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Platí, že se nadále viditelně zlepšujeme a i toto utkání toho bylo důkazem. Zlepšuje se i naše střelba, při které konečně zvedáme hlavu a míříme.

Redakce

 
 

„Začínáme na hřišti více komunikovat", těší obránce mladších žáků Patrika Švece!

13.11.2019

Paleček s nulou! Junioři přehráli Dobřany a stoupají tabulkou!

11.11.2019

A tým deklasoval Litice! Vaniš s hattrickem, Palička s Píšou mezi střelci dvakrát!

10.11.2019

Junioři našli proti Třinci sedm střelců a na Palmovce s přehledem zvítězili!

9.11.2019

Partneři klubu