HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.03.2022 Reportáž

Třetí výhra v řadě! A tým otočil duel v Dobřanech!

Po domácích výhrách nad Letohradem a Plzní si to A tým Hostivaře tentokrát špacíroval do západočeských Dobřan, k důležitému utkání proti místním Šnekům. I ti se ucházejí o play off a tak se dalo očekávat vyrovnané a bojovné utkání.

17.kolo, sobota 12.3.2022

DOB

Dobřany

3:5

2:1, 0:2, 1:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 10:18 Vaniš (Kucharčík), 19:46 Malina (Čejka, Kučera), 21:59 Kucharčík, 32:14 Čejka (Krupka, Konečný), 34:10 Čejka (Malina) .
Rozhodčí: Cícha, Danylec . Vyloučení: 4:12 . Využití: 0:0 . V oslabení: 2:1 . Diváci: 40 . Střely na branku: 45:25 . Průběh utkání: 2:0, 2:5, 3:5 .

Sestava domácích

Jásek (Polánský) - Šlehofer, Bárta, Braun, Duchek, Duchek, Görges, Kovářík, Kovářík, Malecha, Michálek, Neumaier, Šilhán, Štěpánek, Stránský, Vaníček, Voves

Sestava hostí

Štoural (Novotný) - Čápek, Konečný, Kubeš, Kučera, Morrison, Muchka, Novotný - Čejka, Davídek, Hroch, Komanec, Krupka, Kucharčík, Malina, Píša, Štěpáník, Urbanec, Vaniš, Vosátka

Komentář k zápasu

Hostivař vstoupila do utkání vlažně a hned v úvodu inkasovala po nedůrazu ve vlastní přesilové hře. Na to navázali domácí další slepenou brankou z čistě vyhraného vhazování a Hostivař se jen těžko dostávala do hry. Po rozpačitém začátku se misky vah začaly vyrovnávat a po jednom ze závarů a šikovné akci Daniela Vaniše bylo sníženo na 2:1, což byl také výsledný stav první třetiny.

Do druhé třetiny vstoupila Hostivař o poznání lépe a díky své aktivitě brzo slavila úspěch. Čejkovu střelu doklepl pohotovou dorážkou Malina a hosté se tak začali dostávat na koně. O dvě minuty později přidala Hostivař další gól, Kucharčík se šikovně vytočil do středu hřiště a přesnou střelou zápěstím dokonal obrat. Hostivař poté začala oslabovat vlastní nekázeň a zbytek třetiny dohrávala převážně v početní nevýhodě. Dobřany však, i díky skvělému Štouralovi, další branku nepřidali a do kabin tak Pražané odcházeli s jednobrankovým náskokem.

Do třetí části opět vstoupila Hostivař lépe, Čejka se svou rychlostí prodral přes střed hřiště do samostatného úniku, který nekompromisně zakončil bekhendovým blafákem, 2:4. O minutu později se Urbanec poroučel na trestnou lavici a Hostivař čekalo další oslabení. To ovšem nezastavilo hostivařského démona Čejku, který společně s Malinou vyvezl balónek na soupeřovu polovinu a dalekonosnou střelou vymetl všechny pavučiny domácí svatyně. Závěr utkání ještě zdramatizovala mnohočetná vyloučení Hostivaře, kterých, až na jednu výjimku, nedokázali dobřanští využít a zbytek zápasu se již spíše dohrával. Hostivař tak v bojovném a vyhroceném utkání zvítězila 5:3!

Redakce

 
 

Letní soustředění mládeže opět ve Světlé nad Sázavou! Letos 14. - 20. srpna!

24.6.2022

Starší žáci v přáteláku přehráli hokejisty Benešova!

23.6.2022

Finále juniorů se protáhne! Třetí zápas ovládli Mečouni z Plzně!

19.6.2022

Junioři Hostivaře jsou mistrem ČR!

19.6.2022

Partneři klubu