06.05.2023 Reportáž

Starší žáci přehráli v dalším utkání nadstavby Elbu!

Starší žáci přivítali v dalším utkání nadstavby ústeckou Elbu, namlsanou výhrou nad dominantním Kert Parkem!

N2, sobota 6.5.2023

8:1

2:0, 2:1, 4:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 11:31 Hradil (Michek), 13:55 Votava (Hrodek, Vysoký), 24:34 Skála (Hradil), 28:22 Michek (Vaniš), 37:00 Skála (Hradil, Michek), 42:27 Hradil, 44:32 Havlík (Klein, Hrodek), 44:49 Hrodek .
Rozhodčí: Volkán, Tóth . Vyloučení: 3:3 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 42 . Střely na branku: 45:18 .

Exner (Kotík) - Votava, Němec, Režnárek, Martinec - Skála, Hradil, Michek, Bajkai, Havlík, Otras, Vysoký, Klein, Hrodek, Vaniš

Gottfried (Vykouk) - Doubrava, Frodl, Janda, Kalenda, Kapusta, Kodeš, Kokeš, Krinert, Kuziv, Malimánek, Pankratz, Plachý, Růžička, Sabó, Šesták, Šimic, Trenkvic, Trnka

Hostivař byla od počátku aktivnější a soupeře prakticky k žádným šancím nepouštěla! I hostující obrana byla v úvodu pozorná a i přesto, že se pár míčků k brankáři Gottfriedovi dokutálelo, skóre se dlouho neměnilo. K vedení zavelel až ve dvanácté minutě Michek, který čistě vyhrál vhazování na Hradila a ten bombou otevřel skóre. Minutu před koncem na něj navázal dalším přesným zásahem Votava a domácí vedli 2:0!

Pražané byli i nadále tím, kdo udával tempo hry, hosté se ale dostali těsně po polovině duelu na dostřel, když Doubrava vybídl před brankou Jandu a ten se nemýlil. Hostivař ale bleskurychle odpověděla! Kombinační akce po ose Michek - Skála - Hradil sice ještě gólem neskončila, The Rock se přeci jen ale záhy radoval a bylo to opět o dva góly! Čtvrtý gól přidal agilní Michek, jehož rána vylítla z branky tak, že ji mnozí ani nezaznamenali!

Domácí drželi vytrvalý tlak a v čase 37:00 přidali pátou branku! V přesilovce si míček vyměnili Michek s Hradilem, který znovu vybídl Filipa Skálu a ten svou druhou brankou v utkání navýšil na rozdíl pěti branek. I závěr pak patřil Hostivaři! Hradil nejdříve ranou ze středního pásma načapal Gottfrieda a půl minuty před koncem duelu zvýšil Havlík, který se po Kleinově pokusu nejrychleji zorientoval před brankou. Poslední slovo měl ale výtečně hrající Hrodek, který se pár vteřin před sirénou vymanil od mantinelu a upravil konečný výsledek na 8:1 pro Hostivař.

Ta si tak po dobrém výkonu připsala cennou výhru a těší se na další duel, který sehraje už příští sobotu na půdě Kert Parku!

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - V utkání jsme měli trvalou převahu, kterou jsme nakonec dokázali i střelecky zúročit. Pro nás zcela jistě důležité vítězství, protože nás čeká velmi těžký závěr nadstavbové části.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!