HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.09.2021 Reportáž

Nemastný výkon v odvetě s Rakovníkem! Mladší žáci tentokrát padli!

Druhým soupeřem byli na miniturnaji v Rakovníku hostivařským hráčům domácí Raci. Kdo s optimismem vyhlížel změnu v projevu pražského celku oproti předchozímu zápasu s Rebely, ten brzy vystřízlivěl.

4.kolo, neděle 26.9.2021

HOS

Hostivař

4:6

1:1, 1:5, 1:0

RAK

Rakovník

Branky a nahrávky: 1:39 Vysoký (Kvasnička), 13:02 Mellen (Coufal), 18:02 Hnyk (Kocmánek), 22:52 Kvasnička (Vysoký) .
Rozhodčí: 5:2 . Vyloučení: 0:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 19:24

Sestava domácích

Slavík (Menzel) - Hnyk, Janičko, Martinec, Šrámek, Vaniš - Bajkai, Coufal, Janšta, Jeřábek, Kocmánek, Kolář, Kvasnička, Mellen, Vysoký

Sestava hostí

Staňková - Císař, Durina, Fischer, Fouček, Gerlich, Kýna, Mendel, Štiller, Svoboda, Tlustý

Komentář k zápasu

Druhým soupeřem byli na miniturnaji v Rakovníku hostivařským hráčům domácí Raci. Kdo s optimismem vyhlížel změnu v projevu pražského celku oproti předchozímu zápasu s Rebely, ten brzy vystřízlivěl. Hostivař se sice ujala vedení, ale pokračovala v bezkrevném výkonu plném nepřesností, odfláknutých herních situací a všeobecného nezájmu o vývoj utkání. Závěrečný hvizd rozhodčího byl doslova vysvobozením pro všechny přítomné a prohra 4 - 6 byla vcelku milosrdná. Jediní, kdo dokázali vystoupit z všeobecné mizérie, byl brankář Dominik Slavík a pak také novic v hostivařském dresu, Ondra Kocmánek. Ten ve svém prvním hokejbalovém utkání v životě šel všem příkladem a svůj nadšený výkon korunoval krásnou asistencí na jeden z mála gólů Hostivaře.

Možnost nápravy nepovedeného vystoupení budou mít mladší žáci HBC Hostivař již tuto neděli, když v domácích turnaji přivítají mužstva Rebelů a Keltů z Berouna.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Jedním slovem ostuda. To, co jsme dnes v Rakovníku předvedli, nemá se sportem pranic společného. Rychle se musíme oklepat a v domácím turnaji, který nás čeká už v neděli, musíme předvést zcela jiný přístup a výkon. O výsledcích nemluvím.

Redakce

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu