HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.10.2019 Reportáž

Mladší žáci udeřili i proti houževnatému Rakovníku!

Po páteční dohrávce s Kelty čekal na mladší žáky Hostivaře soupeř z Rakovníka. Raci si počínali o něco lépe než berounští a byli v nedělním utkání rozhodně nebezpečnější, ani jim se ale na Ondřeje Coufala vyzrát nepodařilo a ten si tak mohl připsat druhou nulu v řadě!

6.kolo, neděle 20.10.2019

HOS

Hostivař

11:0

2:0, 6:0, 3:0

RAK

Rakovník

Branky a nahrávky: 5:56 Olišar, 11:22 Svoboda (Bezpalec, Hradil), 12:54 Bezpalec (Votava, Městka), 15:03 Olišar (Nestrojil), 16:17 Svoboda (Švec, Hradil), 17:36 Hradil (Režnárek, Bezpalec), 22:22 Bezpalec (Hradil, Krutský), 22:43 Krutský, 25:40 Hradil (Švec), 29:12 Nestrojil (Skála), 34:54 Hradil (Bezpalec, Švec) .
Rozhodčí: Tománek, Vaňourek . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 49 . Střely na branku: 37:12 . Průběh utkání: 11:0 .

Sestava domácích

Coufal - Švec, Režnárek, Votava, Městka - Svoboda, Bezpalec, Hradil, Skála, Olišar, Nestrojil, Absolon, Krutský, Knotek, Nováček

Sestava hostí

Pšenička - Tlustý, Svoboda, Ďurina, Syrovátka, Veselý, Holeček, Mendel, Brož, Císař, Červený, Froněk, Tureček

Komentář k zápasu

Dařilo se ale opět i střelcům! Do vedení dostal Hostivař v šesté minutě Danny Olišar, který si po vhazování našel svůj míček a pohotově zakončil k tyči Pšeničkovi branky. Druhý gól přidal po tlaku druhého útoku a přihrávce Bezpalce Tomáš Svoboda a ačkoliv se urodilo i pár dalších šancí, jiný střelec už se na žádné straně hřiště v úvodním dějství nenašel.

O to větší gólová smršť se ale snesla na soupeře ve druhé části. Bezpalec hned v její první minutě přidal třetí branku a na 4:0 zvyšoval Olišar, na jehož gól následně navázal i Svoboda s Hradilem. Hostivařští nepolevili ani v dalších minutách a útočné choutky ještě v závěru prostředního dějství přetavili v úspěch Bezpalec s Krutským. Hostivař tak vedla 8:0!

Třetí část se měla nést ve znamení tréninku rychlosti rozehrávky, což mělo za následek o něco více nepřesností. Hradil přesto brzy zvýšil na 9:0 a s netrpělivostí se pak čekalo na střelce desáté branky! Byl jím nakonec Pavel Nestrojil, kterého milimetrově vybídl ke skórování Skála. Z kulatého skóre udělal v závěru nekulaté ještě Filip Hradil, který tak dokončil hattrick!

Mladší žáci Hostivaře tak opět potvrdili výrazné zlepšení v koncovce. Proti Rakům vstřelili jedenáct branek z 37 střel, v posledních třech duelech nasázeli 34 branek!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - I přesto, že nyní máme pochopitelně papírově lehčí soupeře, než v úvodu soutěžního ročníku, vidíme na naší hře obrovský progres a zlepšení ve všech činnostech, kterým se v tréninku věnujeme. Věříme, že si to přeneseme i do dalších zápasů po podzimních prázdninách.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu