21.10.2019 Reportáž

Mladší žáci udeřili i proti houževnatému Rakovníku!

Po páteční dohrávce s Kelty čekal na mladší žáky Hostivaře soupeř z Rakovníka. Raci si počínali o něco lépe než berounští a byli v nedělním utkání rozhodně nebezpečnější, ani jim se ale na Ondřeje Coufala vyzrát nepodařilo a ten si tak mohl připsat druhou nulu v řadě!

6.kolo, neděle 20.10.2019

11:0

2:0, 6:0, 3:0

RAK

Rakovník

Branky a nahrávky: 5:56 Olišar, 11:22 Svoboda (Bezpalec, Hradil), 12:54 Bezpalec (Votava, Městka), 15:03 Olišar (Nestrojil), 16:17 Svoboda (Švec, Hradil), 17:36 Hradil (Režnárek, Bezpalec), 22:22 Bezpalec (Hradil, Krutský), 22:43 Krutský, 25:40 Hradil (Švec), 29:12 Nestrojil (Skála), 34:54 Hradil (Bezpalec, Švec) .
Rozhodčí: Tománek, Vaňourek . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 49 . Střely na branku: 37:12 . Průběh utkání: 11:0 .

Coufal - Švec, Režnárek, Votava, Městka - Svoboda, Bezpalec, Hradil, Skála, Olišar, Nestrojil, Absolon, Krutský, Knotek, Nováček

Pšenička - Tlustý, Svoboda, Ďurina, Syrovátka, Veselý, Holeček, Mendel, Brož, Císař, Červený, Froněk, Tureček

Dařilo se ale opět i střelcům! Do vedení dostal Hostivař v šesté minutě Danny Olišar, který si po vhazování našel svůj míček a pohotově zakončil k tyči Pšeničkovi branky. Druhý gól přidal po tlaku druhého útoku a přihrávce Bezpalce Tomáš Svoboda a ačkoliv se urodilo i pár dalších šancí, jiný střelec už se na žádné straně hřiště v úvodním dějství nenašel.

O to větší gólová smršť se ale snesla na soupeře ve druhé části. Bezpalec hned v její první minutě přidal třetí branku a na 4:0 zvyšoval Olišar, na jehož gól následně navázal i Svoboda s Hradilem. Hostivařští nepolevili ani v dalších minutách a útočné choutky ještě v závěru prostředního dějství přetavili v úspěch Bezpalec s Krutským. Hostivař tak vedla 8:0!

Třetí část se měla nést ve znamení tréninku rychlosti rozehrávky, což mělo za následek o něco více nepřesností. Hradil přesto brzy zvýšil na 9:0 a s netrpělivostí se pak čekalo na střelce desáté branky! Byl jím nakonec Pavel Nestrojil, kterého milimetrově vybídl ke skórování Skála. Z kulatého skóre udělal v závěru nekulaté ještě Filip Hradil, který tak dokončil hattrick!

Mladší žáci Hostivaře tak opět potvrdili výrazné zlepšení v koncovce. Proti Rakům vstřelili jedenáct branek z 37 střel, v posledních třech duelech nasázeli 34 branek!

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - I přesto, že nyní máme pochopitelně papírově lehčí soupeře, než v úvodu soutěžního ročníku, vidíme na naší hře obrovský progres a zlepšení ve všech činnostech, kterým se v tréninku věnujeme. Věříme, že si to přeneseme i do dalších zápasů po podzimních prázdninách.

23.4.2024

23.4.2024

23.4.2024

A tým ve druhém čtvrtfinále těsně padl Karviné! Série bude pokračovat příští týden na půdě soupeře!