HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.03.2020 Reportáž

Keprt s nulou! Dorost přivezl z dalekých Malenovic výhru!

První březnovou neděli v brzkých ranních hodinách vyjížděli hráči dorostu odehrát utkání do dalekých Malenovic. Utkání se hrálo na asfaltovém povrchu a nepřinášelo nijak pěknou podívanou.

11.kolo, neděle 1.3.2020

MAL

TJ Malenovice

0:4

0:1, 0:1, 0:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 7:18 Ferfecki (Petrášek), 19:41 Malysz (Vodehnal, Petrášek), 42:38 M.Hnyk (Malysz), 44:31 Grepl (Šťastný, Ilušák) .
Rozhodčí: Zbořil, Olesz . Vyloučení: 6:7 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 36 . Střely na branku: 22:30 . Průběh utkání: 0:4 .

Sestava domácích

Chovančík - Kalivoda, Dlapa, Dudík, Mikl, Mozga, Čunda, Heralt, Mišuvec, Hink, Hink, Hasíková, Kvapil, Bureš

Sestava hostí

Keprt - Ilušák, Hnyk Š., Petrášek, Vodehnal, Svoboda - Šťastný, Chramosta, Grepl, Ferfecki, Malysz, Kaiser, Hroch, Hnyk M., Štoural, Vrzák

Komentář k zápasu

Oba týmy se snažily hrát přímočaře a bojovně, z čehož vyplývaly fauly na obou stranách. Hned v úvodu utkání měli hráči Malenovic obrovskou příležitost, kterou ale brankář Keprt pěkným zákrokem chytil. Na druhé straně si udělal Petrášek útočný výlet, ze kterého těžil Ferfecki, který dorazil jeho pokus za gólmana Malenovic. Další příležitost měla Hostivař v přesilovce pět proti třem, ale bez úspěchu.

Ve dvacáté minutě dostal nabídku mezi kruhy Malysz, zkusil vystřelit a míček přes hlouček těl prošel mezi betony strážce svatyně domácích. I Malenovice dostali příležitost zahrát si přesilovku pět na tři, ale se stejným úspěchem jako v první třetině Hostivař.

Obraz hry se neměnil ani ve třetí třetině, několik střeleckých pokusů měl v přesilovce Šimon Hnyk, ale jeho střely vážněji neohrozili bránu domácích. Jeho bratr Matěj byl úspěšnější, když rychlou střelou švihem prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Poslední branku přidal Grepl v power-play domácích.

Ohlasy po utkání

Marek Malysz (útočník HBC Hostivař) - Byl to zápas na povrchu na který nejsme úplně zvyklý, ale myslím, že jsme Malenovice přehráli zaslouženě. V zápase byla spousta zbytečných vyloučení, ale dokázali jsme udržet nervy na uzdě a dohrát zápas do vítězného konce. Myslím, že tomu napomohlo i jiné rozložení formací. Osobně jsem rád, že se nám dařilo ve druhé formaci a že jsem si mohl také konečně připsat nějaké kanadské body.

Adam Vodehnal (obránce HBC Hostivař) - Vítězství jsme si vydřeli, bylo to pro nás těžší hrát po dlouhé době zase na asfaltu, míčky odskakovaly a často jsme byli také zbytečně vylučovaní. Ale zabrali jsme, vstřelili nějaké góly a zaslouženě vyhráli.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Vydřené a vybojované vítězství. Na tomto povrchu se nedalo nic moc vymýšlet. Hra v plném počtu se odehrávala dost v soubojích u mantinelu, ze kterých pramenilo i spousta faulů na obou stranách. O to víc si výhry cením, že kluci nic nevypustili a podařilo se nám utkání přivézt ke šťastnému konci.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu