HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.11.2018 Reportáž

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

Posledním dosud nepoznaným soupeřem byl pro A tým Hostivaře celek z Opavy. Ten dorazil na Palmovku v dobrém rozpoložení i proto, že v posledním utkání zvítězil nad Přeloučí.

2.kolo, sobota 17.11.2018

HOS

Hostivař

1:4

0:0, 1:2, 0:2

OPA

SHC Opava

Branky a nahrávky: 21:15 J. Vaniš (Čejka) .
Rozhodčí: Bačo, Pečený . Vyloučení: 4:5 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 35 . Střely na branku: 30:27 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4 .

Sestava domácích

Dušák (Janovec) - Kubeš, Přeslička, Novotný, Kucarov, Litecký - Kalaš, Brož, Malina, Vaniš, Čejka, Zyta, Staněk, Píša, Jachek, Srp

Sestava hostí

Grufík (Blažek) - Christ, Král, Málik, Šindlář, Prokeš, Staníček, Přibyla, Svoboda, Sukeník, Holuša, Zavřel, Palcer, Kozma, Šátek, Saš, Konečný

Komentář k zápasu

Soupeř začal aktivně a byl v úvodní části lepším týmem na hřišti. Napadáním znepříjemňoval hráčům Hostivaře život mezi mantinely a na rozdíl od domácích se neštítil směřovat každý míček na Dušáka, který musel několikrát zasahovat. Hostivařské zdobila v první části hra v oslabení! Hráči z Prahy ubránili hned dvě a do kabin se tak šlo bez branek.

Do vedení se přeci jen dostali ale hosté! Štastným střelcem v dresu Opavy byl Přibyla. Hostivař poté přežila další oslabení a zanedlouho se radovala i z vyrovnávající branky, když ve své typické pozici v mezikruží škubl zápěstím Jiří Vaniš a míček namířil přesně k tyčce Grufíkovi svatyně. Domácí poté mohli jít do vedení i díky dvěma přesilovým hrám, brankář Opavy byl ale tentokrát vždy na místě. Naopak, ve druhém oslabení udeřili hosté a vrátili po hrubé chybě hostivařských vedení na svou stranu. Střelecká převaha přišla Hostivař ve druhém dějství přišla vniveč. Po třiceti minutách hry totiž ztrácela!

Ve vyrovnané třetí třetině se z gólů radoval už pouze soupeř, který byl ale jinak především díky svému silovému pojetí celkově nebezpečnější a ve hře mnohem efektivnější. Na 3:1 zvýšil Palcer a v závěru utkání navýšil na konečných 4:1 povedenou střelou v přesilové hře Šindlář. Opava se tak vracela z Prahy mnohem spokojenější, na Hostivař čeká v neděli poslední duel podzimu, ve kterém by ráda favorita, který ji v úvodním utkání nadělil osm gólů, překvapila. Zápas startuje opět ve 13,30 na Palmovce.

Redakce

 
 

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Letní příměstský kemp je u konce! Letos přivítal 36 dětí!

4.7.2020

Dorost otočil duel s Kladnem a sezónu tak zakončil vítězně!

28.6.2020

Keprt v bráně čaroval, dorost přesto na Plzeň nestačil!

24.6.2020

Partneři klubu